Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

Firmalar arasındaki abone kapma yarışında sadece Görüşme veya SMS hizmetlerinin yeterli gelmemesi firmaların da farklı alanlarda yan yatırımlar yapmalarına sebep oluyor. Bu kapsamda Avea firması da aveaheryerdekazandirir.com adı altında bir web sayfasını hayata geçirmiş durumda.

Site temel manada Vodafone firmasının kamupanya.com adresi ve Turkcell firmasının Alışveriş Kampanyaları sayfasının bir benzeri  olarak karşımıza çıkıyor.

Bu noktada Avea firması yan kurumların da desteğini alarak Avea Abonelerine uygun fiyattan ürün ve hizmet tedarik ediyor ve bir anlamda kullanıcı çekme yarışı içerisinde kendisine bir yer edinmeye çalışıyor.

Avea Her Yerde Kazandırır adı altında aktif olan sitede şu aşamada genellikle Araç, Seyahat ve Tatil alanında indirimler bulunuyor. Bunun yanında günlük yaşamda çok kullandığımız Kargo hizmeti, Yemek hizmeti gibi bazı alanlarda da ek indirimler sağlanmış durumda.

Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Her Yerde Kazandırır

Avea firması şu aşamada henüz tam olarak oturmamış sitesini yakında farklı ürünler ve daha sağlam indirimler ile donatacaktır. Aksi takdirde çok fazla talep görecek bir site olmayabilir.

Sizde Avea Abonesi iseniz o zaman http://avantajavea.avea.com.tr/ adresini ziyaret edebilir ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avea Her Yerde Kazandırır İndirim ve Kampanya Sitesi Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 5 Aralık 2013, 12:25

    Allahtan Avea her gün düzenli mesaj atıyor

    Cevapla
  2. çooooooooooooooooooook iyi düşünülmüş Allah razı olsun

    Cevapla