Avea ile Nokia Anlaştı, Nokia Lumia 525 Pazara Sürüldü

Nokia ile Avea arasında oldukça stratejik bir anlaşma imzalandı ve Sadece Avea tarafından satışı yapılacak olan Nokia Lumia 525 modeli üretilmeye başlandı.

Nokia ve Avea arasında uzunca bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda sadece Avea İletişim Bayilerinde satışı yapılacak olan Nokia 525 modeli resmi olarak tanıtıldı ve pazara sürüldü.

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olan Nokia 525 modelin 5 MP Arka Kamera, 4 inç Ekran, Çift Çekirdekli işlemci ve rengârenk yapısıyla pazara sürülecek.

Avea’ya özel olarak pazara sürülecek olmasından dolayı Avea’ya özel Zil Sesleri, Ekran Koruyucuları ve Avea Uygulamaları ile pazara çıkacak olan model operatör tarafından Nakit veya Sözleşmeli olarak satışa çıkacak.

Avea ile Nokia Anlaştı, Nokia Lumia 525 Pazara Sürüldü
Avea ile Nokia Anlaştı, Nokia Lumia 525 Pazara Sürüldü

Nokia Lumia 525 modelinin Peşin Fiyatına 529 TL gibi bir rakamdan satışını yapacak olan Avea, ayrıca dileyen müşterilerine Ayda 1 TL’den başlayan fiyatlar ile 24 Ay Sözleşmeli olarak cihazın satışını yapabilecek.

Cihazı satın alan kullanıcılar Avea Bulut Depolama üzerinden 12 ay boyunca kullanabilecekleri 4 GB Saklama Alanına sahip olacaklar.

Ayrıca Avea Müzik paketi ile 3 ay boyunca Aylık 50 Adet, toplamda 150 Adetlik şarkı indirme imkânı da Nokia Lumia 525 modelini alan kullanıcılara sağlanacak.

Cihazı Sözleşmeli olarak alan Avea Müşterilerine ayrıca ilk 12 aylık süreçte 1 GB İnternet Paketi de Hediye olarak kullanıcılara sunulacak.

Avea ile Nokia Anlaştı, Nokia Lumia 525 Pazara Sürüldü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir