Avea Kampanyalı Apple iPhone 4S Cep Telefonu ve Kampanya Detayları

Avea firması Apple iPhone 4S cep telefonu için hazırladığı iPhone 4S Paketlerini kullanıcılarına duyurdu. Avea tarafından yapılan açıklama ile 12 – 18 ve 24 aylık toplamda 6 adet paketten birisini seçerek Apple iPhone 4S sahibi olabiliyorsunuz.

Turkcell ve Vodafone tarafından daha önce kullanıcılara duyurulan iPhone 4S tanıtımlarından sonra Avea son gece bir gol atarak kampanyaları ikli rakibinden daha önce açıkladı.

Telefon Kampanyası Kapsamında Büyük iPhone ve Küçük iPhone kampanyası olmak üzere 2 farklı kampanya başlatan Avea bu sayede kullanıcılarına daha fazla seçenek sunabilmiş hale de geliyor.

Kampanya kapsamında cihaz alacak olan aboneler geriye dönük olarak son 8 ay içerisinde kısıtlıya düşmemiş ve düzenli olarak ödeme yapmış olmalıdırlar. Aksi taktirde kampanyadan yararlanabilmek için Cihaz Bedelinin ilk 12 aylık kısmını Kredi Kartı ile ödemek durumunda kalacaklardır.

 

Küçük iPhone 4S Paketi         Büyük iPhone 4S Paketi

Her Yöne 250 Dakika Görüşme

Her Yöne 250 SMS

4 GB İnternet Paketi

Her Yöne 1000 Dakika Görüşme

Her Yöne 1000 SMS

4 GB İnternet Paketi

Sözleşme  24 Ay 18 Ay 12 Ay
Model  Küçük Büyük Küçük Büyük Küçük Büyük
16 GB 115 TL 155 TL 145 TL 180 TL 197 TL 238 TL
32 GB 133 TL 170 TL 168 TL 204 TL 230 TL 271 TL
64 GB 151 TL 188 TL 190 TL 226 TL 263 TL 304 TL

*Platinum Servisleri sadece Bireysel müşteriler için geçerlidir.

* Yıl sonuna kadar her ay sınırsız Wi-Fi Platinum Servisler

 Kampanya Detayları

 • Kampanya 16 Aralık 2011 – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan: Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal aboneler, aylık ödemeleri hem faturaları hem de kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutarı) yaparak yararlanabilmektedir.
  Bu koşulları, sağlayamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında anlaşmalı kredi kartları: Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, Anadolubank Worldcardları, Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles’dır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin iPhone tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. iPhone 4S kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda iPhone 4S kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 12, 18 ya da 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Paket içerikleri devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez. iPhone 4S paketlerinden faydalanabilmek için 12, 18 ya da 24 ay taahhüt verilmesi ve iPhone tarifesinden faydalanılması gerekmektedir. Taahhüt süresi boyunca iPhone 4S paketlerinden faydalanılması durumunda tarifenin sabit ücreti ayrıca yansıtılmayacaktır. Küçük ve Büyük paketlerde, paket içindeki dakika, SMS ve internet için paket aşımları iPhone Tarifesi ücretleri üzerinden yapılır. Taahhüt süresi sonunda paketler otomatik olarak iptal olur ve ücretlendirme iPhone tarifesi üzerinden yapılır.
 • TT-Net sınırsız wifi hizmetinden Ağustos 2012’ye kadar faydalanabilmek için 16 Aralık 2011 – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılmış olmak ve “iphone wifi” yazılarak 5060 a gönderilmesi, cep telefonununa gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenin web sitesindeki ilgili alana girilmesi yeterlidir.
 • Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
  Sabit Ücret / taahhüt süresi sonunda 7,95 TL
  Heryöne Konuşma ücreti 41,5 Kr
  SMS ücreti 41,5 Kr
  İnternet İnternet paketlerindeki standart
  paket aşım ücretleri ( 0,05 TL / MB )
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren faturalarına kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cayma bedeli yansıtılacaktır. Eğer abone ilk 12 ayı kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kampanyaya dahil olmuş ve yukarıda bahsedilen durumlardan biri taahhütname imza tarihinden itibaren ilk 12 aylık fatura döneminde meydana gelmiş ise abonenin son faturasına cihaz bedelinin ilk 12 aylık taksitlerinin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması nedeniyle; taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz taksit bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan aylık taksitleri yansıtılacaktır.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Kredi kartı ile ödeme seçeneğinin seçildiği durumlarda AVEA’nın Cihaz sayısını 2 (iki) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
 • Seçilen ödeme şekli değiştirilemez.
 • Abonelere, kampanya dışındaki tarifelere geçiş yaptığında cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve / veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır. TM & © 2011 Apple Inc. Tüm hakları saklıdır.
 • 5060 servis numarasına gönderilen kampanya katılım mesaj ücreti standart mesaj ücreti olarak ücretlendirilecektir.

 

Avea Kampanyalı Apple iPhone 4S Cep Telefonu ve Kampanya Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. 20 Aralık 2011, 08:30

  Kıyaslamalara bakıldığında güzel bir “kafa tutma” görünüyor rakiplerimizde.. Fakat sağlamış olduğumuz kolaylıklar ve Iphone 4S için seçtiğiniz tarifedeki mevcut dakikalarınızla 26 ülkedeki sabit hatlar ve Vodafone’lulara yönelik aramaları da gerçekleştirebilmek abonelerimiz için erişim özgürlüğünü kat kat arttırıyor.. Bu da rakip operatörlerimizin her halukarda yanımıza bile yaklaşamamalarına neden oluyor.. Yani Vodafone size aynı anda erişim özgürlüğü sağlarken öte yandan çeşitli tarife ve indirim seçenekleriyle de kaliteyi ucuza getiriyor..

  Cevapla
 2. Sakarya’daki bütün Avea Cep Merkezlerine sordum. iPhone 4S gelmemiş.

  Madem ürün yok neden reklamı yapılıyor ki.

  Cevapla
  • Zamanla tüm mağazalara yavaş yava gönderiyorlar. Yoğun talep ve az ürün var. O sebeple ulaşması biraz zaman alacaktır.

   Cevapla
 3. Avea Faturalı Hattım ile iphpne 4s kampanyasına girmeyi düşünüyordum ancak Vodafone iphone 4s kampanyası daha cazip geldi bana.

  Cevapla
 4. Turkcell ve Vodafone daha önceden iphone 4s kampanyalarını duyurucakları tarihleri açıklamışlardı…

  Sanırım Avea oldukça büyük sürpriz oldu ikili için.

  Cevapla
 5. Avea 12 – 18 ve 24 ay seçenekleri sunması iler diğer operatörlere bir anlamda süre bakımından fark atmış.

  Ancak fiyat ve tarife olarak yetersiz bana göre.

  Cevapla