Avea kamu kat kat internet paketi

Avea kat kat internet tarifesi ile internete girdiğinizde çok akıllı paket hemen devreye girerek hayatınızı kolaylaştırıyor. Ayda sadece 5 TL’ye 300 MB kullanın, üstelik sonrasında da her 300 MB cepten internet kullanımı için ek ücret olarak 5 TL ödeyerek içiniz rahat internet keyfini yaşamaya devam ediyorsunuz.

İnternetinizin ne kadar kaldığını düşünerek dert etmeyin bırakın tarifeniz sizin yerinize düşünsün. Otomatik olarak yüklenen internet haklarınızla, paket aşımı olmadan cepten internete girmenin keyfini sürdürebilirsiniz.

KatKat İnternet Paketi tek kullanımlık değildir, internet kullanım hakları bittikçe tekrar kayıt olma şartı da aranmamaktadır. Avealı olmayanlar için hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelmeniz yeterli olacaktır. KAT INTERNET yazıp 5555’e göndererek kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Avea kamu kat kat internet paketi
Avea kamu kat kat internet paketi

Avantajlı pakete Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerinden hizmet almakta olan tüm faturalı müşterilerimiz kayıt olabilir. Paket kapsamında sunulan ilk 300 MB’ın dışında kullanmış olduğunuz ek 300 MB’ınızın kontrolü için KADEME INTERNET yazıp 5555”e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıca ay içerisinde kullanılmayan internet kullanım hakları bir sonraki aya devredilemez, ay sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez. Pakete kayıt olduktan sonraki internet kullanımları öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye internet haklarından düşer, KatKat İnternet paketi hakları en son devreye girer. Paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL KAT INTERNET yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Avea kamu kat kat internet paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir