Avea lig uygulaması

Süper Lig ve PTT 1. Lig maç özet görüntüleri ve gol videoları, Global liglerde oynanan müsabakaların canlı skor ve iddaa kod bilgileri, Dört büyüklerin canlı maç anlatımı, Süper Lig ve PTT 1. Lig’den haberler, Müsabaka sırasında çekilen özel fotoğraflar, Fikstür ve puan cetveli, Gol krallığı ve Süper Lig’in özeti; Avea Haftanın Panoraması (video) içeriklerine erişebilirsiniz.

AveaLig uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Maç özetlerini izlemek için Tribün, VIP ya da LOCA paketlerine üye olmanız gerekmektedir.

AveaLig Standart :

Avea Lig Paketi üyeliği ücretsizdir. Paket üyeliği sezonluk olup, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak ücretsiz yenilenecektir

.Avea lig uygulaması

AveaLig Tribün:

Avea Lig Standart üyelik içeriğine ek olarak, tribün üyeliği ile takımınızın Süper Lig ve 1. Lig maç görüntülerini maçlardan kısa bir süre sonra telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

AveaLig Tribün üyeliği haftalık olup siz üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik ücreti haftalık 1 TL/Aylik 4TL’dir.

AveaLig VIP:

AveaLig Tribün üyelik içeriğine ek olarak, VIP üyeliği ile takımınızın attığı her gol karşılığında şebeke içi 10 Dakika konuşma kazanırsınız.

AveaLig Tribün üyeliği haftalık olup siz üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik ücreti haftalık sadece 1,50 TL’dir.

AveaLig LOCA:

AveaLig Tribün üyelik içeriğine ek olarak, LOCA üyeliği ile takımınızın attığı her gol karşılığında 100 MB internet kazanırsınız.

AveaLig LOCA üyeliği haftalık olup siz üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik ücreti haftalık sadece 4,50 TL’dir. Kazanılan internet paketleri haftalık olup, yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

Avea lig uygulaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir