Pasaport Kayıt İşlemleriAvea Markalı Akıllı Telefon Modelleri Geliyor

Avea Markalı Akıllı Telefon Modelleri Geliyor

Turkcell ve Vodafone markasına sahip Akıllı Telefonların büyük ilgi görmesi sonrasında Avea’da kendi markasını taşıyan bir cihazı pazara sunmaya hazırlanıyor. Henüz detayları net olarak belli olmayan Avea markalı yeni cihazın ZTE veya Huawei gibi Çinli bir üretici tarafından üretilmesi bekleniyor. Android İşletim Sistemine sahip bir cihaz olarak pazara sunulması beklenilen yeni telefonun Orta Seviye bir […]


Turkcell ve Vodafone markasına sahip Akıllı Telefonların büyük ilgi görmesi sonrasında ’da kendi markasını taşıyan bir cihazı pazara sunmaya hazırlanıyor.

Henüz detayları net olarak belli olmayan markalı yeni cihazın ZTE veya Huawei gibi Çinli bir üretici tarafından üretilmesi bekleniyor.

Android İşletim Sistemine sahip bir cihaz olarak pazara sunulması beklenilen yeni telefonun Orta Seviye bir cihaz olacağı ve pazarda oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulacağı da verilen bilgiler arasında.

Akıllı Telefon pazarında çok fazla etkin hale gelemeyen bu sayede hem cihaz satışlarını hem de abonelik sayısını arttırmayı planlıyor.

Avea Akıllı Telefon
Avea Akıllı Telefon

 

  Avea Sözleşmeli Apple iPhone 5 Cihaz Kampanyası ve Detayları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status