Avea Mobil Ödeme ile Oyun Kampanyası

Avea’dan oyun oynamayı seven büyük küçük herkese süper kampanyalar. En çok oynanan oyunlara sahip olamk istiyorsanız 21 Haziran – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Avea Mobil Ödeme ile League of Legends, Point Blank, Knight Online, Online Soccer Manager ve M.A.R.S Online oyunlarında yapılan her 30TL ve üzeri alışveriş için 5 TL değerinde oyun kodu gönderimi yapılacaktır.

Avea Mobil Ödeme işlemleri, alışveriş işlemi sırasında ödeme sayfasındaki ilgili alana Avea numarası girilerek gerçekleştirilir. Avea Mobil Ödeme işlemini tamamlamak için işlem yapılan hatta gelen ücretsiz onay SMS’i “EVET” yazılarak cevaplanır.

Bu kampanya yalnızca League of Legends, Point Blank, Knight Online, Online Soccer Manager ve M.A.R.S Online oyunlarında geçerlidir. Kampanya 21 Haziran – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan kazanılan hediyeler yalnızca Türkiye sunucularında geçerlidir

.Avea Mobil Ödeme ile Oyun Kampanyası

Avea Mobil Ödeme Servis bedeli gönderilen her SMS için KDV ve ÖIV dahil 0,5 TL’dir. Kampanyadan sadece Avea aboneleri yararlanabilir. Avea Mobil Ödeme ürününden faydalanabilmek için hattınızın Avea Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir.

Avea Mobil Ödeme kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye Avea’nın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Avea kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkini saklı tutar.

Sizde oyun severseniz Avea’nın harika oyun kampanyalarından yararlanmak için Avea merkezlerine gelerek ziyaret edin.

Avea Mobil Ödeme ile Oyun Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir