Avea Nokia Lumia 820’nin Satışına Resmen Başladı

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız 4.3 inçlik AMOLED ekranlı Windows Phone 8 tabanlı Lumia 820’ nin ön siparişlerinin alınmasının ardından cihaz Avea ile çok avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Avea, merakla beklenen Windows Phone 8 işletim sistemli Lumia serisinin 4.3 inçlik modeli Nokia Lumia 820’ yi nihayet Avea İletişim Merkezleri’ nde satışa sunuyor.

Nokia Lumia 820 Avea’ nın S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında satışa sunuluyor. Cihaz ayrıca kablosuz şarj aleti ve şarj kılıfından oluşan aksesuarlı veya aksesuarsız seçenekleri ve birbirinden avantajlı 4 ayrı teklifle kullanıcılarıyla buluşuyor.

Avea Nokia Lumia 820'nin Satışına Resmen Başladı
Avea Nokia Lumia 820’nin Satışına Resmen Başladı

Nokia Lumia 820 tarifeye ek ayda 18 TL’den başlayan Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulurken bu teklifi alan abonelere ilk 3 ay boyunca 1 GB’lık internet paketi de ücretsiz olarak verilecek. Bunlara ek olarak internet paketli, her şey dahil paket ya da peşin teklif seçenekleri de mevcut.

21 Aralık’tan itibaren satışa sunulacak Nokia Lumia 820 akıllı telefonu hangi tarifeden olursa olsun ya da aksesuarlı mı aksesuarsız mı olduğuna bakmadan alan ilk 1000 kişiye kablosuz şarj aleti ve şarj kılıfı Avea’ dan hediye.Teknik özelliklerine daha önceki haberimizde değindiğimiz cihaz yüksek perfomansının yanında kompakt yapısı ve stil sahibi oluşu ile dikkat çeken değiştirilebilir bir kapak tasarımına sahip. Telefonun kablosuz şarj edilmesine olanak veren değiştirilebilir kapaklar sayesinde kullanıcılar pek çok renk arasından seçim yapabiliyor.

Avea Nokia Lumia 820’nin Satışına Resmen Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 15 Mart 2013, 12:47

    avea faturalı hattım var nokıa lumia 820 serisi almak istiyorum faturama nekadar yansıtmalı olacaktır

    Cevapla
    • Kullandığınız pakete göre değişir bu rakamlar. O sebeple bir Avea Bayisinden bilgi almanız en doğru olandır.