Avea Özgürlük Bizim Kurumsal Tarifesi (99 TL ye 13000 Dakika + 1000 SMS + 5 GB İnternet)

Avea Özgürlük Bizim Tarifesine geçen aboneler ayda 99 TL ödeme yaparak Avea İçi 5000 Dakika, Şirket İçi 5000 Dakika ve  Sabit Hatlar, Turkcell ve Vodafone hatlara yönelik 3000 Dakika görüşme imkanına sahip oluyorlar. Ayrıca paket kapsamında Heryöne 1000 SMS ve 5 GB İnternet kullanımıda müşterilere Ücretsiz olarak sunuluyor.

Paket kapsamında SES yazarak 6000 nolu hatta SMS göndererek kaç dakika görüşme dakikanızın kaldığını öğrenebiliyorsunuz. Bu servisten alınan her SMS 0,99 TL olarak ücretlendirimekte ve Faturaya eklenmektedir. Gelen SMS ise 2 gün öncesine kadar bilgi sunuyor olacaktur.

Aylık Ücret 99 TL
Hediye Dakika (Şirketiçi) 5000 Dk
Hediye Dakika (Avea) 5000 DK
Hediye Dakika (Ev/İş ve Diğer Operatörler) 3.000 dk
Yurtiçi Heryöne Hediye SMS 1.000 SMS
Hediye Internet 5 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra 32 Kr/dk
SMS 35 Kr/SMS
Tablo cepavantaj.com

Şirketler İçin Hoşgeldiniz Kampanyası kapsamında 01.07.2009-01.01.2012 tarihleri arasında yeni faturalı hat alan kurumsal müşterilerden hat başı 34 TL olan Özel İletişim vergisi 12 eşit taksitte alınacaktır.

Detaylar:

  • Tarifenin aylık sabit ücreti KDV, ÖİV dahil 99 TL’dir. Tarife kapsamındaki kullanım, KKTC dahil yurtdışında faaliyet gösteren operatörlerin abonelerine, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
  • Tarifenin hediye dakikaları sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 52 TL, Hediye data sabit ücreti ise KDV ve ÖİV dahil 47 TL olup, tarifenin toplam sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 99 TL’dir.
  • Tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir.
  • Tarifeye kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz. Aksi halde Avea’nın ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, hattın sahibi olan kurumun faturasına, bu şekilde kullanılan her bir hat için 1.500 TL ceza yansıtılır.
  • Avea, ÖzgürlükBizim Tarife’nin tüm mali ve sair koşullarınıi usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.

 

 

Avea Özgürlük Bizim Kurumsal Tarifesi (99 TL ye 13000 Dakika + 1000 SMS + 5 GB İnternet)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Tarife bireysele açık mı

    Cevapla