Avea Prime Maksi Tarifesi

Avea’nın müşterilerine sunduğu avantajlı Prime Maksi Tarifenin içeriğine baktığımızda Prime Maksi Tarifesiyle ayda 109 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz tam 6000 dakika, ayrıca her yöne SINIRSIZ SMS ve 6 GB cepten internet ve avealılarla SINIRSIZ konuşma avantajları sunuyor.

Prime Maksi paketine ödeyeceğiniz taahhütlü aylık ücret 109 TL, aylık taahhütsüz ücret 115 TL’dir. Aylık cepten internet 6 GB, her yöne görüşme süresi aylık 6000 dakika ve aylık her yöne sınırsız SMS ve Avealılarla sınırsız konuşmadır. Eğer internetiniz biterse otomatik olarak devreye giren internet paketi 500 MB internet 5 TL olarak ücretlendirilir. Belirtilen fiyatlar 03.06.2014 tarihinden itibaren Avea faturalı tarifelerden geçiş yoluyla bu pakete kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır. Paketinizdeki İnternetiniz bittiğinde otomatik devreye giren paket 4 kez 500MB olarak devreye girecek sonrasında internetiniz hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.

Avea Prime Maksi Tarifesi
Avea Prime Maksi Tarifesi

Prime Maksi Tarifesine kaydolmak için yapmanız gereken PRIME MAKSI yazıp 5555’e göndererek, Avea bayilerine gelerek veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile PRIME MAKSI tarifesine geçiş yapabilirsiniz. 30 gün içerisinde pakette kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devredilemez.

Ayrıca tarife içerisindeki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönünü kapsar.

Avea Prime Maksi Tarifesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.