Avea Prime Midi Tarifesi

Avea’nın müşterilerine sunduğu avantajlı Prime Midi Tarifenin içeriğine baktığımızda Prime Midi Tarifesiyle ayda 89 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz tam 4000 dakika, ayrıca 4000 SMS ve 5 GB cepten internet avantajları sunuyor.

Prime Midi paketine ödeyeceğiniz taahhütlü aylık ücret 89 TL, aylık taahhütsüz ücret 95 TL’dir. Aylık cepten internet 5 GB, her yöne görüşme süresi aylık 4000 dakika ve aylık her yöne 4000 SMS’tir. Eğer internetiniz biterse otomatik olarak devreye giren internet paketi 500 MB internet 5 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla Prime Midi Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 105 TL’dir. Müşterilerin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifeleri için taahhüt yaptırdığı takdirde, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Prime Midi Tarifesi için 95 TL olarak uygulanacaktır. Prime Midi Tarifesine kaydolmak için yapmanız gereken PRIME MIDI yazıp 5555’e göndererek, Avea bayilerine gelerek veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile PRIME MIDI tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Avea Prime Mini Tarifesi
Avea Prime Mini Tarifesi

İnternetiniz bittiğinde otomatik devreye giren internet paketleri 4 kez 500MB olarak devreye girecek sonrasında internetiniz hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir. 30 gün içerisinde pakette kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devredilemez.

Ayrıca tarife içerisindeki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönünü kapsar.

Avea Prime Midi Tarifesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir