Avea Şampiyon Tarife (Heryöne 2 DK – 20 Kuruş + 2000 Dakika Bedava)

Avea’dan Şampiyonlara yakışır Şampiyon Tarife. Tarife kapsamında Heryöne 2 Dakika Görüşme 20 Kuruş ile ücretlendirilirken, tarife ile yapılan Taraftar Hatlara Yönelik  Aramalarda da kullanılmak üzere 2.000 Dakika da hediye veriliyor.

Aylık 20 TL yükleme şartı olan tarife de eğer yükleme gerçekleştirilmezse aramanın dakikası 41.5 Kuruştan ücrendiriliyor. Aynı şekilde SMS paketi almayanlar içinde SMS başına 41.5 Kuruş ücret  kesiliyor.

Yükleme Şartı 20 TL yüklemeye
Tüm Takım Hatlarıyla Ücretsiz Görüşme 2000 dk
Yurtiçi Her Yöne 20 Kr / 2dk
SMS 41,5 Kr
Tablo www.cepavantaj.com

 

Ücretsiz 2000 dakika konuşma süresi tüm KARTALCELL, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell hatlarını aramalarda kullanılabilir.

20 TL ve üzeri yüklemelerde kazanılır. 20 TL’nin altında yükleme yapılması durumunda yurtiçi her yöne fiyat 41,5 kr/dk’dır.

Takım içi dakikaların aşılması durumunda yükleme koşulu için belirtilen ücretlendirmeler geçerli olacaktır.

Fiyatlar, tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi aramalar için geçerlidir.

Ücretlendirme periyodu 2 dk.’sı 20 kuruş için 120 saniye, dk’sı 41,5 kuruş için 60 saniye’dir.

Numara Taşıma İle Şampiyon Tarifeye Geçenler İçin

Numara Taşıma (MNT) ile Şampiyon Tarifeye geçen aboneler Yurtiçi Heryöne kullanabilecekleri 6 Saat hediye dakika kazanıyorlar. Geçiş yaptıktan sonra ki 30 Gün içerisinde cep telefonlarından KAYIT yazı 5660 a gönderen ve sonrasında tek seferde en az 20 TL bakiye yüklemesi yapan aboneler kampanyadan yararlanmaya hak kazanıyorlar.

Avea Numara Taşıma Sık Sorulan Sorular

 

 • Kampanya 31 Mayıs 2011 tarihine kadar numara taşıma işlemi tamamlanmış aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 60 dakika ve izleyen 150 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 60 dakika olmak üzere toplam 360 dakika kazanacaklardır.
 • Numarasını Avea’ya taşıyan abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5660’a KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 22 Ekim 2010 tarihi itibariyle aboneler 30 günde bir gerçekleştirecekleri ilk tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme için fayda kazanabilecek olup, kampanyadan maksimum altı kez faydalanabilecekler.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Bir GSM numarası 90 günde sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Farklı bir ön ödemeli hattan tarifenin açılması ancak sonrasında Harbi, Katlayan tarifelerine geçiş yapılması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.

 

 

 

 

Avea Şampiyon Tarife (Heryöne 2 DK – 20 Kuruş + 2000 Dakika Bedava)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir