Avea Samsung Galaxy S3 Cihaz Kampanyası Detayları

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Samsung ve Avea işbirliği ile Samsung Galaxy S3 Kampanyalı Satışına başlandı. Pazara oldukça iddialı bir şekilde giriş yapan ve Samsung firmasının çok şey beklediği bu cihaz bakalım Türkiye Pazarında nasıl bir başarı yakalayacak.

Avea pazara hem Operatör Kampanyası hem de Teknoloji Marketlerde Satış  Sistemi ile giren Samsung Galaxy S3 modeli için özel olarak bazı pakerler hazırlamış durumda. Paketler ve katılım koşullarını sizlerle aşağıda paylaşmaya çalıştık..

Avea Samsung Galaxy S3 Kampanyası
Avea Samsung Galaxy S3 Kampanyası

Tarifeye ek olarak cihazın bedelini ödemek isterseniz aşağıdaki seçenekleri seçebilirsiniz.

1.Grup TARİFELER * 96 TL
2.Grup TARİFELER ** 89 TL
3.Grup TARİFELER *** 79 TL

 

Sadece İnternet Paketi alarak kendi tarifeniz ile birlikte kullanmayı düşünüyorsanız aşağıdaki paketleri seçebilirsiniz.

24 Ay Taahhüt 250 MB 1GB  4GB
Aylık Ücret 104 TL 114 TL 124 TL

 

Her yöne 1000 DK + Her yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet paketi ile cihaza sahip olmak için sunulan paket aşağıdaki gibidir.

Aylık Ücret         149 TL

 

 • Sözleşme süreçleri 24 Aydır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.
 • Kampanyadan yararlanan abonelere 6 ay sınırsız WiFi hediye edilecektir.
 • WiFi hediye kullanımı hakkında bilgi için Kampanya Detayları sayfasını ziyaret ediniz.
Samsung Galaxy S3 Avea Kampanyası
Samsung Galaxy S3 Avea Kampanyası

* 1. Grup Tarife Listesi

Faturalı Basın  Bol Bol Avea Konuşkan300 Tarifesi
Yeni Yıl Tarifesi Kayseri Hemşehri Tarifesi Dev Transfer 1000 Tarifesi
 Dev Transfer 2000 Tarifesi 27’lik Tarife  37’lik Tarife
Siyaset Tarifesi Büyük  Siyaset Tarifesi Küçük  Süper 19’luk Tarife
Süper 25’lik Tarife  Süper 29’luk  Süper 35’lik Tarife 
 Her Yöne 200 Ekstra Tarifesi  Her Yöne 200 Tarifesi Yeni Nesil 200 Ekstra Tarifesi
Yeni Nesil 200 Tarifesi Seri 500 Ekstra Tarifesi  Seri 500
Yeni Nesil 500 Ekstra Tarifesi  Yeni Nesil 500 Tarifesi  Yeni Süper 19’luk Ekstra Tarife
Yeni Süper 19’luk Tarife  Yeni Süper 29’luk Ekstra Tarife Yeni Süper 29’luk Tarife
Cepte Bayram Büyük P-12 ay Taah.  Cepte Bayram Büyük Paket Elele Konuşalım Tarifesi
Sınırsız Kamu Tarifesi HerYöne Kamu  HerYöne Kamu Ekstra
Kamu657 Tarifesi  Kamu300 Tarifesi  Kamu300 Plus Tarifesi
Süper Kamu Küçük Paket Tarifesi  Süper Kamu Tarifesi  Avantajlı Kurum Tarifesi
Aile Hekimliği Tarifesi Eğitimciler Tarifesi Fenercell Muhtesem 25’lik
 Fenercell Muhtesem 25lik-Taah  GSMobile Muhtesem 25’lik GSMobile Muhtesem 25lik-Taah
KARTALCELL Muhtesem  KARTALCELL Muhtesem 25lik-Taah Samsuncell Muhtesem 25’lik
Samsuncell Muhtesem 25lik-Taah TrabzonCell Muhtesem 25’lik TrabzonCell Muhtesem 25lik-Tah
 Fenercell Muhtesem 35’lik  Fenercell Muhtesem 35lik-Taah  GSMobile Muhtesem 35’lik
 GSMobile Muhtesem 35lik-Taah  KARTALCELL Muhtesem 35’lik  KARTALCELL Muhtesem 35lik-Taah
 Samsuncell Muhtesem 35’lik  Samsuncell Muhtesem 35lik-Taah TrabzonCell Muhtesem 35’lik
 TrabzonCell Muhtesem 35lik-Tah

 

** 2. Grup Tarife Listesi

HerYöne 300 Her Yöne 500 Her Yöne 1000
Her Yöne Premium Her Yöne 1500 8080 Tarifesi
Konuşkan400 Tarifesi  Konuşkan1000 Tarifesi  Konuşkan400+ Tarifesi
 Konuşkan1000+ Tarifesi Baba Tarife  Fark Faturada Tarifesi
Her Yöne 2000 Yok Yok Tarifesi Seri 1000 Ekstra Tarifesi
Seri 1000 Tarifesi Yeni Nesil 1000 Ekstra Tarifesi  Yeni Nesil 1000 Tarifesi
 Seri 1500 Ekstra Tarifesi  Seri 1500 Tarifesi  Yeni Nesil 1500 Ekstra Tarifesi
Yeni Nesil 1500 Tarifesi  Kamu657 Plus Tarifesi  Kamu1000 Tarifesi
 Kamu1000 Plus Tarifesi  Fenercell Bireysel 6-0  GSMobile Eski Açık
 TrabzonCell Süper Bordo           KARTALCELL Çok Sevdik  Fenercell Dörtte Dört Tarife
 GSMobile Dörtte Dört Tarife KARTALCELL Dörtte Dört Tarife  TrabzonCell Dörtte Dört Tarife
 FCB Maxi Tarife  FCB Midi Tarife 

 

** 3. Grup Tarife Listesi

Her Yöne Özgürlük  Seri 3000 Ekstra Tarifesi  Seri 3000 Tarifesi
Yeni Nesil 3000 Ekstra  Yeni Nesil 3000 Tarifesi

 

 Avea Samsung Galaxy S3 Kampanya Detayları

 • Kampanya 04 Haziran-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler cihaz ve servis bedelini 24 ay boyunca faturadan ödeme şeklinde yararlanabilirler.
 • Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
 • Kampanyada 3.şahış kredi kartı kullanılamaz.
 • Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki dakika, SMS ve data kullanım hakları yurtiçi kullanımlar için geçerli olup devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, SMS’ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamındaki veri kullanımı yurt içi Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamakta olup, belirtilen veri kullanım hakkını aşan abone kullanımları, KDV ve ÖİV DAHİL 0.0000492 TL/KB ile ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan heryöne dakikalar, yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • AVEA’nın kampanya kapsamında alınabilecek Cihaz sayısını Bireysel müşteriler için 2 (iki), Kurumsal müşteriler için 3(üç) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
 • 04 Haziran-31 Ağustos 2012 arasında Samsung Galaxy S III kampanyasından yararlanmış müşteriler 6464’e Galaxy S3 Wifi yazıp göndermeleri durumunda 28 Şubat 2013 tarihine kadar sınırsız TTnet wifi servisinden yararlanma hakkı kazanacaklardır. 6464’e gönderilen SMS’ler 0.41TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Anlaşmalı bankalar ve kredi kartları: Garanti, Akbank, Yapı Kredi. Bu bankalarda geçerli kartlar :”Akbank Axess, City Axess, Garanti Bonus, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Yapı Kredi Worlcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard, Albaraka Worldcard, Fortis, Milenyumbank wordkartları, Money Card, Bonus Business Card, Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kart, Eurobank, Tekfen ve Sanal kartlar”
 • Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.

Tarifeye Ek Ödeme Kampanyasına ilişkin detaylar 

 • Tarifeye Ek Ödeme Teklifinden sadece belirtilen faturalı ses tarifelerinden birinden hizmet alan mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • Taahhüt boyunca Samsung Galaxy S III’cihazının aylık cihaz taksidi (TAEH) vergiler dâhil 99 TL olup kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifeye göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri ve taahhüdüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği sadece kampanya taahhütnamesinde belirtilen tarife grupları içinde yapılabilir, gruplar arası veya kampanya dışı tarifeye geçilmesi durumunda kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Samsung Galaxy S III cihaz kampanyası öncesinde tarife indirimi verilmiş ve indirimli tarife ücreti kampanya kapsamında verilecek indirimden daha düşük olan müşteriler belirtilen koşullarda kampanyadan yararlanamayacaktır.

 Heryöne 1000 Dk+Heryöne 1000 SMS+ 2 GB internet Kampanyasına ilişkin detaylar 

 • 24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda 149 TL’ye(KDV ve ÖİV dahil)’ye Samsung Galaxy SIII , 24 ay boyunca her ay her yöne 1000 DK + her yöne 1000 SMS + 2GB internet ile birlikte sunulacaktır. Ses, SMS ve İnternet servis ücreti 50 TL, Samsung Galaxy S III cihaz ücreti 99 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 1000Dk, 1000 SMS,2GB internetli kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin Cihaz tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. Kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda kampanyadan yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
 • Abonelere, kampanya dışındaki tarifelere geçiş yaptığında cayma bedeli yansıtılır.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri yansıtılacaktır.Eğer abone 24 ay taahhütlü, ilk 12 ayı kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kampanyaya dahil olmuş ve yukarıda bahsedilen durumlardan biri taahhütname imza tarihinden itibaren ilk 12 aylık fatura döneminde meydana gelmiş ise abonenin son faturasına cihaz bedelinin ilk 12 aylık taksitlerinin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması nedeniyle; taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz taksit bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan son 12 aylık taksitleri yansıtılacaktır

 İnternet paketleri Kampanyasına ilişkin detaylar 

 • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir
 • 24 ay taahhüt veren Avea abonelerine Kampanya kapsamında seçtikleri İnternet servisinin ücreti (250 MB: 5TL; 1GB: 15TL ; 4 GB: 25 TL)ve Samsung Galaxy S III cihaz ücreti olarak da 99 TL faturaya yansıtılacaktır.
 • İnternet paketleri teklifi AVEA Personel Tarifeleri, Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri, Iphone tarifeleri, İpad Tarifeleri, Tablet tarifeleri ve TTNET mobil Tarifeleri hariç faturalı ses tarifelerinden birinden hizmet alan mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • İnternet paketleri teklifi kapsamında İnternet Paketleri arasında geçişe izin verilecektir. Paket geçişlerinde paket ücretlerinin aylık bedelleri aylık internet paketi ücretinin günlük olarak hesaplanması ve o pakette kalınan gün ile çarpılması yöntemi ile hesaplanacaktır. Örneğin: 1 GB İnternet paketi 15 gün kullanıldı daha sonra 4 GB İnternet Paketine geçildi ve 15 gün kullanıldı diyelim: Geçiş yapılan fatura dönemi için fatura dönemi boyunca 1 GB’ı kullanılır(Geçiş yapılan döneme kadar). Geçiş yapıldıktan sonraki 15 gün(fatura dönemi sonuna kadar) 2 GB’ı kullanır. Ücretlendirme : (15TL / (30/15) ) + (25 TL / (30/15) ) ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki İnternet paketleri arasında geçiş işlemei sadece Avea Müşteri Hizmetlerinden yaptırılabilir.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.

Avea Samsung Galaxy S3 Cihaz Kampanyası Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Yorum

 1. Avea Samsung galaxy s3 modeli için hem kendini hem de samsung’u pazarlıyor. Bakar mısınız televizyon reklamlarına bunun için epey bir emek göstediğini söyleyebilirim zaten reklam yapmak için bahane arıyorlardı iyi olmuş.

  Cevapla
 2. Avea kampanyalarında dikkat ettiğim bir nokta var. Her seferinde yeni bir gelişme ile ortaklığını sürdürüyor. Bakın bu seferde satış sistemini getirmiş. Turkcell ile yarışmak için kovalıyor.

  Cevapla
 3. 2000 TL ile satışa sunulan Galaxy s3 ‘ler sayesinde galaxy s2 ve galaxy note versiyonları ucuzlayacak diye bir söylenti söz konusu. Sizce bu doğru bir söylenti mi?

  Cevapla
 4. Turkcell, avea ve vodafone samsung galaxy s3 için çok iyi bir kampanya düzenliyorlar bence çünkü 2000 lira olan bir telefonu ancak biz kampanya ile taksite bölerek alabiliriz.

  Cevapla
 5. Samsun galaxy s3 modelinin özellikleri ve tasarımını çok hoş buluyorum hatta yapılan gelişmeler ve tanıtım organizasyonlarında anlatılanları takip ediyorum. Reklamlarda çıkınca bile bakyıorum yalnız bir türlü Samsung galaxy s3 modelinin hangi renklerinin olduğunu öğrenemedim. Bu sorumu siz cevaplayabilir misiniz?

 6. Samsung galaxy serisinin s3 modeli için adeta operatörler sıraya girdiler. İLk önce avea sonra vodafone şimdi de Turkcell kampanya çıkartı. Bu aynı blackberry ve 3g kavgasına döndü. Ne telefonmuş arkadaş.

  Cevapla
 7. Samsung galaxy s3 modeline karşı böyle acayip fazla yatırım yapıyor bu telefondada farklı olan özellikler gerçekten ilgi çekici fakat fiyatları bunu karşılıyor mu bilmiyorum hiç. Bakalım ilerleyen günlerde bu fiyatı düşürmek için hangi operatörlerk arşımıza çıkacak.

  Cevapla
 8. Avea samsung işbirliğini savunmuyorum :( neden mi sorunumu anlatayım siz de destek vereceksinzi bakın bundan daha önceki kampanyasında ne demişti sınırsız konuşma demişti değil mi ama bakın görün 10 bin dakikadan sonra sınırladı sonradan bu kurmsal bir firmaya uyar mı ayıp değil mi

  Cevapla
 9. Telefonun şekli çok güzel bana kalırsa bakar mısın doğadan falan gelmiş diyor acaba gerçek anlamda doğaya zararı olmayan bir telefon mu üretmişler yoksa sadece belli ayarları kısılmış bir telefon mu?

  Cevapla
 10. Kampanyaları satışlar hangi operatöre göre en ucuz o konuya yayınlabilir misin? eğer yayınlarsanız çok seviniriz. Bu tür kullanıcıya dönük knularınız çok hoşuma gidiyor. Tekrar teşekkür ederim.

  Cevapla
 11. Avea ile işbirliğine gider miydi bu samsung ya?? Avea diğer operatörlerin yaptığını daha doğrusu Turkcell’in başlattığı bu gelenekleşen telefon kampanya olaylarına daha fazla kendisini verse ne güzel ama gerek yok ki zaten kampanyaları tek başına yetiyor.

  Cevapla
 12. Teşekkür ederim. Bildiğimiz kadarıyla bundan önce de Vadofone buna benzer bir kampanya yürütmüştü. Galaxy s3 tanıtımını çok sağlam yapmaya çalışıyor çünkü bundan öcne tutan telefonları bu şekilde olmuştu. Hep beraber bekliyoruz. bakalım ne olacak?

  Cevapla