Avea Taraftar Bağlan İnternet Paketi

Avea’dan taraftar paketlerine özel sınırsız 150 veya sınırsız 300 paketlerinden birini alana 1GB cepten internet sadece 10 TL gibi süper bir fiyata sizin oluyor. Avea’nın Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 paketini kullanıyorsanız TARAFTAR1GB yazıp 5555’e gönderin ve çok avantajlı Taraftar Bağlan İnternet Paketinden sizde rahatça faydalanın.

Avea’nın sunduğu Taraftar Bağlan İnternet Paketinden, Fenercell On Numara, GSMobile On Numara, KARTALCELL Şampiyon, KARTALCELL On Numara, Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, TrabzonCell On Numara, TrabzonCell Şampiyon, Samsuncell Şampiyon ve BURSASPORCELL Şampiyon faturasız tarifelerini kullanan ve Sınırsız 150 ve Sınırsız 300 konuşma paketlerini kullanan Avea müşterileri bu avantajdan faydalanabilirler.

Avea Taraftar Bağlan İnternet Paketi
Avea Taraftar Bağlan İnternet Paketi

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 paketine sahip olmaları gerekir veya kayıt gününden önceki 10 gün içerisinde Sınırsız 150 veya Sınırsız 300 konuşma paketlerinden herhangi birini almış olmaları gerekmektedir. Sınırsız konuşma paketleri her ay paket bitimi sonunda bakiye olduğu durumlarda tekrar otomatik olarak yenilenir. İnternet paketini istemiyorsanız paketleri iptal ettiğinizde Taraftar Bağlan İnternet Paketinizde iptal olmuş olur.

Paketinizde kalan internet MB hakkınızı öğrenmek için, KALAN TARAFTAR 1GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca paketinizi iptal etmek istiyorsanız, IPTAL TARAFTAR1GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde operatörünüzden size SMS ile bilgi verilecektir.

Avea Taraftar Bağlan İnternet Paketi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir