Avea Woops Abonelerine Yıl Soruna Kadar Twitter Bedava

Avea Woops Gençlik Paketi Abonelerine 26 Kasım 2013 tarihi ile 31 Aralık 2013 tarihleri arasında mobile.twitter.com adresibe yapılacak olan bağlantılar Tamamen Ücretsiz bir şekilde sunulacak. Kampanya kapsamında sadece Twitter üzerinden atılan mesajları okumak ve mesaj yazmak ücretsiz. Fotoğraf veya video ile dış linklere yapılan bağlantılar ise varsa İnternet Paketi üzerinden yoksa direkt olarak bakiyeye yansıtılarak […]Woops Gençlik Paketi Abonelerine 26 Kasım 2013 tarihi ile 31 Aralık 2013 tarihleri arasında mobile.twitter.com adresibe yapılacak olan bağlantılar Tamamen Ücretsiz bir şekilde sunulacak.

Kampanya kapsamında sadece Twitter üzerinden atılan mesajları okumak ve mesaj yazmak ücretsiz. Fotoğraf veya video ile dış linklere yapılan bağlantılar ise varsa İnternet Paketi üzerinden yoksa direkt olarak bakiyeye yansıtılarak ücretlendirilmektedir.

Woops Twitter kampanyası ile sadece mobile.twitter.com adresine Ücretsiz bağlanabilirsiniz. Android, İOS, Windows Mobile, Symbian gibi işletim sistemleri tarafından sunulan Twitter Uygulamaları ile yapılan bağlantılar ise Ücrete Tabi olacaktır.

Kampanya Ses Hatları ile sadece Yurtiçi bağlantılarında geçerlidir. Data hattı olanlar ile yurtdışındaki Woops Aboneleri bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

  Avea, TTNet ve TiViBu Kapanıyor, Türk Telekom Yoluna Devam Ediyor

BlackBerry APN, Opera ve Opera Mini İnternet tarayıcısı ile yapılan bağlantılarda Ücretsiz olmayacaktır. O sebeple cihazın kendi tarayıcısını kullanmanız ve mobile.twitter.com adresinden giriş yapmanız önemli bir konudur.

Avea Woops Abonelerine Yıl Soruna Kadar Twitter Bedava
Avea Woops Abonelerine Yıl Soruna Kadar Twitter Bedava

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status