Avea Woops Faturalı Hepsi Bir Tarifesi ve Kampanya Detayları

Avea Woops Gençlik Paketi aboneleri için Her Yöne 500 Dakika, 5000 SMS ve 1 GB İnternet sadece 25 TL.

Avea tarafından pazara sürülen Avea Woops Gençlik Paketi ilk kampanyasını başlattı ve ayda 25 TL ödeme yaparak kullanıcılarına 500 Dakika Her Yöne görüşme, 5000 SMS ve 1 GB İnternet imkanı sunmaya başladı.

Faturalı Hat kullanıcıları için geçerli olan bu paket ile gençler daha fazla konuşabilecek ve elbette ki istedikleri gibi mesajlaşarak internete girebilecekler.

Kampanyaya Kayıt Yaptırmak İçin Avea Müşteri Hizmetleri ile direkt görüşebilir, herhangi bir Avea Bayisine uğrayabilir veya Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yapılan tarih itibariyle ilk 60 gün içerisinde HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Avea Woops Faturalı Hepsi Bir Tarifesi
Avea Woops Faturalı Hepsi Bir Tarifesi

 

Faturalılarda Hepsi Var Kampanyası Görüşme Detay ve Ücretleri 

 

Benle kalacağına söz verirsen * 25 TL
Belki kalmam, kesin herhalde dersen ** 30 TL
Ne Alırım? Her Yöne 500 DKHer Yöne 5000 SMS

1 GB Cepten İnternet

Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr / Dk
Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 41,5 Kr / SMS
MMS 99 Kr / MMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımın Bittiğinde Yurtiçinde 0,00492 Kr/KB

 

* Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yapar, 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacağına söz verir ve Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanırsan geçerli olacak fiyattır.

**Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yapar ve 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek istemezsen geçerli olacak fiyattır.

 

Faturalılarda Hepsi Var Tarife ve Kampanya Detayları

Kimlik belgen ve son iki aya ait sabit faturan ile Avea İletişim Merkezi’ne başvuru yaparak veya bu belgelere dilekçeni de ekleyip Avea Müşteri Hizmetlerine fakslayarak talebini iletebilirsin.

Faturasız hattan faturalı hatta geçiş işlemi ücretsizdir ve çok kolaydır.

Tarifemde kaç dakika kaldı diye merak ediyorsan SES yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.

Tarifemde kaç SMS kaldı diye merak ediyorsan SMS yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.

Tarifemde ne kadar internet kaldı diye merak ediyorsan INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.

Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555’e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin. Ay içinde ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL ile ücretleniyor. Aynı ay içerisinde diğer sorgulamalar ise ücretsiz☺

Kampanya kapsamında kampanyaya katılım tarihi 25.09.2013 tarihi öncesindeyse 12 fatura dönemi boyunca, 25.09.2013 tarihi ve sonrasındaysa tarifede kalınan süre boyunca 17 TL’lik aylık ücret indirimi sunulacaktır.

Kampanya, 18.06.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan 18 Haziran 2013 tarihi sonrası Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yaptıysan faydalanabilirsin. Bu tarih öncesinde faturasızdan faturalıya geçiş yaptıysan üzgünüz ki kampanyadan faydalanamayacaksın.

Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinde olup ilk dakika, SMS veya internet kullanımını 18 Haziran 2013 tarihinden önce gerçekleştirdiysen kampanyadan yararlanabilirsin. İlk dakika, SMS veya internet kullanımını 18 Haziran 2013 tarihinden sonra gerçekleştirdiysen kampanyadan yararlanmak için istenilen tarih itibariyle:

Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha uzun süre geçmiş ise kampanyadan yararlanabilirsin.

Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha kısa süre geçmiş ise kampanyadan yararlanamayacaksın.

Kampanya kapsamında tarifede kalınan süre boyunca 17 TL’lik aylık ücret indirimi sunulmaktadır.. 17 TL’lik aylık ücret indirimi sadece S.E.Ç. Full Artı Full Tarifelerinde kalınan süre boyunca geçerli olur. Taahhüt bitiminden önce SMS ile bilgilendirme yapılır.

Tarife indirimi kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlayacak ve kampanya katılım tarihi 25.09.2013 öncesindeyse 12 fatura dönemi boyunca, 25.09.2013 tarihi ve sonrasındaysa tarifede kaldığın süre boyunca geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir söz vermene gerek yoktur. Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yapıp söz veren & vermeyen herkes kampanyadan yararlanabilirler.

Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermelisin.

HEPSI yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderirsen hattına ilgili indirim tanımlanır.

Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 1000, Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 1500, Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 3000 tarifelerine geçiş yaparsan geçiş yaptığın tarifeden kampanya kapsamında 17 TL indirimli olarak faydalanmaya devam edeceksin.

Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 1000, Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 1500, Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 3000 haricinde diğer faturalı tarifelere ya da faturasız tarifelere geçiş yaparsan geçiş yaptığın tarifede kampanyadan faydalanmaya devam edemeyeceksin. Geçiş yapılan fatura döneminde de tarife indirimi hattına tanımlanmaz.

Avea Woops Faturalı Hepsi Bir Tarifesi ve Kampanya Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Avea woops reklamındaki evden konuşurken biz

    Cevapla
  2. 4 Aralık 2013, 16:56

    ‘Woops’ Avea’dan Gençlere Özel Marka – Kule Canbazı “Habere Farklı Bakış”

    Cevapla