Aveadan Ballı Hat Kampanyası

Aveanın sunduğu avantajlar devam ediyor. Yeni kampanyası ballı hat ile aveadan faturasız yeni hat alarak avea kullanmaya başlayanlara 250 paketi hediye. Kampanyaya katılmak için avea merkezlerine gidip yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde BALLI yazıp 2070’ e kısa mesaj yolluyorsunuz ve 30 gün kullanacağınız Bal paketi hattınıza yükleniyor.

Bal Paketi’nin içeriğinde her yöne kullanabileceğiniz 250 SMS, her yöne konuşabileceğiniz 250 dakika konuşma ve rahatça internete girebileceğiniz 250 MB internet avantajlarını sizlere sunuyor.

Kampanyaya katılabilmeniz için aveadan yeni hat almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılım süresi hattın alınmasından sonraki 30 gündür. 30 günü geçirdiğiniz takdirde kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Avea faturalı hat kampanyası
Avea faturalı hat kampanyası

İlk ay hat alımıyla size sunulan Bal 250 Paketine sonraki aylarda 20 TL ödeyerek sahip olup kullanmaya devam edebilirsiniz. İlk ayda paket hattınıza tanımlı olacağından iptal etmedikçe her ay hattınızda bakiye olduğu sürece paket yenilenmeye devam edecektir. Paketi iptal etmek için İPTAL 250 yazarak 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

30 gün boyunca pakette kullanılmayan dakika, SMS ve MB varsa 30 günün sonunda silinecektir, bir sonraki aya devredilemez. Bal pakette kapsamındaki hakların bitmesi sonucunda, SMS ve dakika ücretleri tarifenize göre değerlendirilecektir. Ayrıca paket kapsamındaki dakikalar yalnızca yurtiçi aramalarda geçerlidir.

Kampanyaya 1 Ağustos 2014 tarifine kadar aveadan yeni hat alarak katılabilir ve aveanın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Aveadan Ballı Hat Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir