Avea’dan Caffe Nero Kampanyası

Avea’dan kahve sevenlere yaz aylarında keyif yapabileceğiniz avantajlı bir kampanyası. Avea kullanıcılarına Caffe Nero’dan 1 adet kahve alana 1 adet kahve hediye. Caffe Nero’ya gittiniz, avealıysanız 1 kahve siz ödüyorsunuz yanınızdaki arkadaşınıza kahve bedavaya geliyor. Caffe Nero’nun özenle hazırladığı konseptiyle bütün hizmetiyle sizlere sunduğu avantajı kullanmak için hiç durmayın.

Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Avealıysanız PROFESYONEL yazıp 5062’ye kısa mesaj gönderiyorsunuz ve cep telefonuna gelen tek kullanımlık şifreyi POS makinesine girerek slibini Caffé Nero’daki yetkililere veriyorsunuz. Şifreyi verdikten sonra içeceğiniz herhangi bir sıcak, soğuk, küçük, orta, regular kahvelerde geçerlidir ve aldığınız kahve yanında 1 kahvede bedavadır. Caffe Nero kampanyası satıcıların hazırladığı espresso bazlı sıcak ve soğuk kahvelerde geçerlidir.

Cep telefonunuza gelen şifreler tek kullanımlıktır ve günde sadece bir kez bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca hediye kahve fiyatı düşük olan kahvedir. Aldığınız hangi kahvenin fiyatı yüksekse onu ödemeniz gerekiyor.

Caffe Nero
Caffe Nero

Kampanya dahilinde gönderilen kısa mesaj ücretsizdir ve bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Ayrıca hızlı feribotlarda yer alan Caffe Nero’larda kampanya geçerli değildir.

Kampanya 30 Mayıs 2014 tarihinde başlamış olup, 30 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir. Telefonla siparişlerde kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Kampanyadan yararlanmak için en yakın Caffe Nero mağazalarına gidebilirsiniz.

Avea’dan Caffe Nero Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir