Avea’dan ev hanımlarına özel kampanya

Avea’dan ev hanımlarına özel konuşturan kampanya. Her yöne 150 dakika alana ev hanımlarına gündüz konuşma hediyesi de yanında bedava. Hediyeli 150 dakika paketi yalnızca 15 TL yanında da gündüz 10:00-15:00 Arası Avealılarla 2000 Dakika Hediye.

Hediyeli her yöne 150 Paketi’nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı tarifelerinde bulunan müşterilerimiz faydalanabilir.

Ev Hanımlarına kampanyalı 150 Paketini satın alan ev hanımları 15TL’ye yurt içi her yöne 150 dakika ve 10:00 – 15:00 saatleri arası Avealılarla 2000 dakika hakkından yararlanabilecekler. Hediyeli 150 Paketi kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi ise 30 gündür, 30 gün sonrasında bu süre içinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir. Ev Hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi Paketine birden fazla kez kayıt oluna bilmekle birlikte, pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 30. günde gerçekleşir.

Avea’dan ev hanımlarına özel kampanya
Avea’dan ev hanımlarına özel kampanya

Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Eğer paketi kullanmaktan vazgeçmek istiyorsanız ya da iptalini istiyorsanız paket tekrar yenilenmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. İptal ettiğiniz durumda paketiniz hemen iptal olmaz 30 gün kullanım sonunda tekrar yenilenmez böylelikle iptal edilmiş olur.

Paketin ücreti müşterilerin paketi seçme koşullarına göre değişir. Numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için 10TL, mevcut faturasız Avea tarifelerindeki aboneler için 15TL’dir. Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Bimcell tarifelerinden diğer faturasız tarifelere tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti 10TL, Avea faturalı tarifelerden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti 15TL’dir.

Avea’dan ev hanımlarına özel kampanya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir