Avea’dan Gençlere Özel Faturasız 19 TL’lik Genç Paket (19 TL – 1000 DK Görüşme – 1000 SMS – 1 GB İnternet)

Avea’dan Gençlere Özel Faturasız 19 TL’lik Genç Paket (19 TL – 1000 DK Görüşme – 1000 SMS – 1 GB İnternet)

Avea Gençlere Daha Fazla Özgürlük diyerek Avea 19’luk Genç Paketi piyasaya sürdü. Tarife kapsamında 19 TL ödeme yapan abonelere Avea İçi 1000 Dakika Ücretsiz Görüşme + Heryöne 1000 SMS ve 1 GB Data (İnternet) kullanımı ücretsiz olarak sunuluyor. Dikkat bu bir tarife değildir. Herhangibir TARİFE ile birlikte Satın Alınabilecek bir PAKETTİR… Tarifeye geçiş yapmak için […]


Avea Gençlere Daha Fazla Özgürlük diyerek Avea 19’luk Genç Paketi piyasaya sürdü. Tarife kapsamında 19 TL ödeme yapan abonelere Avea İçi 1000 Dakika Ücretsiz Görüşme + Heryöne 1000 SMS ve 1 GB Data (İnternet) kullanımı ücretsiz olarak sunuluyor.

Dikkat bu bir tarife değildir. Herhangibir TARİFE ile birlikte Satın Alınabilecek bir PAKETTİR…

Tarifeye geçiş yapmak için TC Kimlik Numaranı yazıp 1991 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli.

Tarife’den 18 – 25 yaş arasındaki gençler faydalanabilmektedir. SMS ile gönderilen TC kimlik Numarası ile Hat Sahibinin TC Kimlik numarası aynı olmak ZORUNDA DEĞİLDİR. 1 TC kimlik numarası 1 kez kampanyadan yararlanabilir.

Genç Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA’ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

Kampanya Detayları:

 • Avea’nın faturasız tarifelerinde bulunan 12-25 yaş arasındaki abonelerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında Aveaiçi 1.000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet’ten oluşan Genç Paket’i satın alabileceklerdir.
 • Genç Paket’i almak isteyen abonelerin, 12-25 yaş arasında olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numaraları’nı yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir.
 • Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
 • Genç Paket 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli kredi yok ise 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapılırsa paket otomatik tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilenmesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numaraları’nı 1991’e göndererek Genç Paket’i tekrar satın alabilirler.
 • Abonelerin otomatik yenilemeyi iptal etmeleri için IPTAL yazarak 1991’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Genç Paket kapsamında verilen tüm faydaların kullanım süresi 30 gündür, 30 gün içerinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Genç Paket kapsamındaki tüm faydaların kalan kullanım miktarı, 1991 servis numarasına KALAN yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilecektir
 • Abonelerin Genç Paket’ten yararlanabilmeleri için, bakiyelerinde en az 20 TL bulunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Mobil internet bonusunun aşımı durumunda ise, abonenin herhangi bir mobil internet bonusu/paketi yoksa, 30 günlük bonus periyodunda 0,05 TL/MB ile ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS ler sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMSler 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Genç Paket’teki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Genç Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA’ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Bu paketler faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

39 yorum

 1. yıkılan paket ayın 8 inde bıttı hesabımda 19.90 oldugu halde otomatık olarak yenılenmedı daha. bugun ayın 9 u oldugu halde yenılenmedı

  • Müşteri Hizmetleri ile bir görüşün dilerseniz. Sistemsel bir sıkıntı mı var yoksa başka bir durum mu var diye.

 2. paketi alamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanamıyorum yardım edebilicek kimse yok keşke geçmeseydim.

 3. bende bu tarifeye gönderdim.ama kaydınız daha önceden vardır diyor direk geçmiyor tarifeye 19 tl almıyor tarife ne yapmalıyım..

  • Müşteri Hizmetleri ile bir görüşün dilerseniz. Sistemsel bir sorunda olabilir, hattınıla ilgili bir sorunda olabilir.

 4. Slm benim bir arkadaşım heryöne yapmak istiyor ama misal 500 dakika ama avea içi diyor tc no gönderdik şimdi 5yüz yazıyoruz avea içi diyor bu avea düzelsin saygılar

 5. ben avea ya yeni geçiş yaptım ve heryöne 500 dk 1000 sms 1gb internet paketi yüklemek istiriyorum kimlik numara mı kaça göndermem gerekiyor yada ne yapmam gerkiyor ???

  • Yazıyı okursanız orada nereye ne yazıp göndermeniz gerektiğini görebilirsiniz…

   Tarifeye geçiş yapmak için TC Kimlik Numaranı yazıp 1991 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli.

 6. ben bu tarifeye biz bize paketi ekleyebilirmiyim aylık 9 tl lık olandan teşekkürler birde bana her yöne 250 dk olduğunu söylediler..

  • Müşteri Hizmewtlerinden bilgi alabilirsiniz. Ama eklenebilir diye düşünüyorum.

 7. geçen ay bu paketi satın almıştım şimdi bakiyem yeterli ama olmuyor yenilenmiyor bir türlü bu nasıl bişey ya

  • Müşteri Hizmetleri ile görüşün dilerseniz. Sistemsel bişr sıkıntı olabilir.

 8. ben tc no gonderıyorun ama ol mu yo 19 tl ye 500 dakıka her yone ıcın olmuyo ben de o yuzdeen avea dan sıkayet cı yım

 9. 19 tl lik genc paket 1 ay gecince otomatik yenilenmıyomus. yenilenmesi için 500 yazıp kaca yolluyoduk

  • Avea bayileri yada müşteri hizmetleri ile görüşebilir, Fatura özetinize bakabilirsiniz.

 10. paketımın nezaman bıttığıne veya hangı tarıhte bittiğibni nasıl ogrenebılırım kı yardım edın lutfen

 11. ben internetin hepsini kullanıyorum fakat facebookta sorun yaşıyorum mail ve şifre kısmına yazamıyorum

  • İnternetle alakalı bir durum değildir. Cihazın ayarları ile ilgili olabilir.

 12. numara taşıma işleminin ücreti ve gereksinimleri nedir acaba(örn:hat sahibinin kimlik bilgileri gerekir mi?)

  • Ön Ödemeli Hatlarda: Hat sahibinin kimliği + Hat Sahibi
   Faturalı Hatlarda: Hat Sahibinin Kimliği + Hat Sahibi + Hat Sahibine Ait Sabit Fatura veya İkametgah Gibi Belgelerden Birisi

 13. ben bu paketi kullanıyordum 2 3 aydır.ve dün bir aylık süresi bitti tekrar kontör yükledim ama olmadı acaba sebebi ne olabilir yardım ederseniz sevinirim..

  • Sİstemsel bir sorun olabilir. Avea Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 14. MERHALAR ben avea hattı aldım hazır kart faturazısız cep numara almak istiyorum sadece bunu öğlesine kulanacam avea türkcell numaram alsın faturalı 053374****7 kalsın avea farklı numaram olsun istiyorum:

  ADIM:Harun FINDIK
  ANNEMİN KIZLIK SOYADINI VERİYORUM …….
  benim adıma olsun

  • Böyle bir mesajın ciddi ciddi geldiğini düşünmemiştim hiç Ama öyle. Anne kızlık soyadınız dahi verebiliyor bir insan.

   TÜM Geçiş – Hat işlemleri BAYİLER tarafından yapılır. İnternetten beni taşı demekle işler olmuyor ne yazık ki. Kimliğini alır bir bayiye gider işlemleri yaparsınız.

 15. 19 tl ye 1000 dakika sms ve internet faturasız avealılara mı yoksa numarasını aveaya taşıyanlaramı özel merak adiyorum bende yapcam

  • Numara Taşımanız gerekmektedir. Ancak isterseniz SMS atarak deneme yapın.

   Genç Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA’ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

  • ben zaten geciş yaptım bu kampanyadan faydalanıyodum ancak 1 ayı gectiigi için otomatik yenilenmedi simdi kontör yolladım we kaca yollayacagımı bilmiyorum 9333 müydü unuttum tesekkür ederim simdiden

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status