Avea’dan kat kat konuşma paketi

Avea’nın avantajlı tarifesinde dakikalarınız bittiğinde bu çok akıllı paket hemen devreye girerek sizi zor duruma düşmekten kurtarır. Ayda sadece 5 TL’ye her yöne 100 dakika konuşun, ayrıca sonrasında da her 100 her yöne dakika için ek olarak 5 lira ödeyerek içiniz rahat konuşmaya devam edebilirsiniz.

KatKat Paket tek kullanımlık değildir bu yüzden dakikalar bittikçe tekrar kayıt olma şartı aranmıyor. Siz paketinizle ne kadar konuştuğunuzu dert etmeyin, sizin yerinize KatKat Paket düşünsün. Otomatik olarak hattınıza verilen anında cebinizde dakikalarınızla, paket aşımı olmadan konuşmanın keyfini yaşayın.

Avea’dan kat kat konuşma paketi
Avea’dan kat kat konuşma paketi

Kampanyadan yararlanmak için hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gidebilirsiniz. Faturalı Avealılar KAT SES yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kolayca katılabilir. Ay içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilmez, ay sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.

Paket kapsamında sunulan dakikalar yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.

Paket içerisinde sunulan ilk her yöne 100 dakikanın dışında kullanmış olduğunuz ek 100 dakikalarınızın kontrolü için KADEME SES yazıp 5555’e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu ve kaç dakika konuştuğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT SES yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Avea’dan kat kat konuşma paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir