Avea’dan Kazançlı Paket Kampanyası

Kazandıran Avea’nın kampanyaları arasında Kazançlı Paket Kampanyası müşterilerin yüzünü güldürüyor. Kazançlı Paket’te yurtiçi her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet 33TL’ye Avea kullanıcılarına geliyor. Avea’nın faturasız tarifelerine gelerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken KAZANCLI yazıp 5555’e SMS göndermek, Kazançlı Paket’iniz cebinize gelmesini beklemek ve doyasıya tadını çıkarmak.

Kazançlı Paket’ten yararlanmak isteyen Avealı müşterilerin Avea‘nın Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışında kalan faturasız bireysel tarifelerinde olmaları gerekmektedir. Kazançlı Paket kapsamında sunulan hediyelerin geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve İnternet MB’ları 30 günün sonunda silinecektir.

Avea’dan Kazançlı Paket Kampanyası
Avea’dan Kazançlı Paket Kampanyası

Paket her ay kullanıcının bakiyesi yeterli olduğu takdirde otomatik olarak yenilenecektir. Otomatik yenilemenin iptal edilmesini istiyorsanız, IPTAL KAZANCLI yazarak 5555’e göndererek paketinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. İptal durumunda ücretsiz verilen dakika, SMS ve MB’lar silinmeyecek 30 günlük süre dolana kadar kullanılabilecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. Kazançlı Paketinizde kalan kullanım miktarını öğrenmek istiyorsanız, KALAN KAZANCLI yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketinizin 30 gün içinde bitmesi durumunda tarifenize uygun dakika, SMS ve MB ücretlendirmesine göre ücretlendirileceksiniz. Avea’nın kazançlı fırsatlarından yararlanmanız ve daha fazla bilgiye sahip olmanız için Avea’nın web sitesini ziyaret edin.

Avea’dan Kazançlı Paket Kampanyası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir