Avea’dan Kral Tarife

Avealı olup güzel avantajlarından yararlanmak isteyenlere tarifenin kralı Avea’da. Ne kadar isterseniz yükleyin, her yöne konuşmanın dakikası 15 kuruş! Daha çok yükleyin, daha uzun süre avantajlı fiyata konuşmanın keyfini yaşayın.

Tarifenin en iyi yönü ise Kral Tarife’de kaç gün avantajlı konuşacağınızı siz kendiniz belirlersiniz. Hattınıza yüklediğiniz TL miktarı kadar gün boyunca, her yöne dakikası sadece 15 kuruşa konuşabilirsiniz. Kampanya kapsamında Kral Tarifesi’ndeki müşteriler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar. Kral Tarife’de yurtiçi her yöne indirimsiz aramaların dakikası 46,25 kuruştur ve yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 33,25 kuruştan hesaplanır.

Ayrıca Yurt içinde Avea müşterilerinin yaptığı 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. Dakikada kapatılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde ise görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak hesaplanır.

Avea Kral Tarife kampanyası
Avea Kral Tarife kampanyası

Kral Tarife’de olmayan faturasız Avea müşterileri tarifeye çok kolay geçebilirler bunu yapmak için, KRAL yazıp 5555’a kısa mesaj göndererek Kral Tarife’ye geçebilirler. Aynı zamanda Kral Tarife’ye yeni hat alarak gelen müşterilerden geçiş ücreti alınmayacaktır. Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen müşterilerden ise, herhangi bir tarife geçiş ücreti yine alınmamaktadır. Yalnızca Kral Tarife’de olmayan faturalı Avea müşterilerinden, Kral Tarife’ye geçişlerde, KDV ve ÖİV dâhil 20 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Ancak bu geçiş ücreti son faturaya yansıtılmaktadır.

Avea’dan Kral Tarife

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir