Avea’dan Kral Tarife (Ne Kadar Yüklersen Yükle Her Yöne Dakikası 10 Kuruş)

Avea uygun fiyatlı tarifelerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor. Sıradaki tarife ise Ön Ödemeli Hatlar için hayata geçirilen Avea Kral Tarife.

Kral Tarifede Yüklediğin Bakiye Miktarında Gün Dakikası 10 Kuruştan görüşme imkanına sahip oluyorsunuz. Örneğin 3 TL bakiye yüklediniz, 3 gün boyunca Dakikası 10 Kuruş olarak ücretlendiriliyor. Sonrasında ise Bakiye yüklemesi yapmazsanız Dakikası 40 Kuruş olarak  ücretlendirilmektedir.

Ayrıca hattınız Diğer Operatörlerden Avea Kral Tarifeye taşıyan abonelere Eski Operatöründe bulunan abonelerle her ay 5 Saat görüşmede ÜCRETSİZ. Bu ücretsiz dakikalardan faydalanmak için KRAL yazıp, 1110’a ücretsiz kısa mesaj göndermeniz ve sonrasında aylık tek seferde En Az 20 TL yüklemeniz gerekmektedir.

Tarife Ücretleri

5 TL yüklerseniz 5 gün boyunda Dakikası 10 Kuruş

10 TL yüklerseniz 10 gün boyunca Dakikası 10 Kuruş

100TL yüklerseniz 100 gün boyunca Dakikası 10 Kuruş

Kampanya Dışındaki aramaların Dakikası 40 Kuruş – SMS Ücreti 50 Kuruştur.

FIRSAT:

 • AranKazan’la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Mesaj kaygısına son! 7,8 TL’ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS ya da 9 TL’ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS. Detaylar için tıklayın.

Detaylar

 • Kral Tarife’deki aboneler yükledikleri TL kadar gün boyunca her yöne dakikası 10 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
 • Kral Tarife’deki aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 1 TL yükleme yapmalıdırlar. Aboneler yükleme yaptıkları TL tutarı kadar gün boyunca indirimli tarifeden faydalanabilirler ve anılan gün sayısı tüketildikten sonra yeniden yükleme yapmadıkları durumda yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 40 kuruştan ücretlendirilmektedir. Özel servis aramaları, Kıbrıs ve uluslararası aramalar yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Tarifede indirimli fiyatların maksimum geçerlilik süresi 90 gündür. Abonelerin 90 TL üzerinde yaptıkları yüklemelerde indirimli süre 90 gün olarak kabul edilir.
 • Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir.
  Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Kral Tarife’de yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 50 kuruştan ücretlendirilmektedir.
 • Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1110’a KRAL yazarak SMS göndermeleri sonrasında 12 ay boyunca yapacakları ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerinde bir önceki operatörleri yönüne 5’er saat, toplamda 60 saat, kazanacaklardır. Numara taşıma ile gelen aboneler 30 gün boyunca en fazla bir kere 5 saat konuşma hediyesi kazanılabilir ve kazandıkları dakikaları 30 gün boyunca kullanabilirler, 30 günün sonunda kullanılmayan hediye dakikalar silinecektir. Kazanılan dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez. Bedava Numara taşıma kampanyasından faydalanan aboneler, bedava dakikalarını sorgulamak için BILGI yazıp 1110’a ücretsiz mesaj gönderebilirler.
 • Kral Tarife’ye özel Numara Taşıma teklifinden faydalanan aboneler, diğer numara taşıma kampanyalarından faydalanamazlar.
 • Kral Tarife Numara Taşıma teklifinden faydalanmak isteyen numara, eğer öncesinde Avea numarası olmuş idiyse, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile teklifte faydalanabilmesi için numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kral Tarife’de olmayan faturasız Avea aboneleri, KRAL yazıp 1110’a kısa mesaj göndererek Kral Tarife’ye geçebilirler.
 • Kral Tarife’ye yeni hat satın alarak gelen abonelerden geçiş ücreti alınmamaktadır.
 • Kral Tarife’ye numarasını taşıyarak gelen abonelerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.
 • Kral Tarife’de olmayan Avealı abonelerden, Kral Tarife’ye geçişlerde, abone faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dâhil20 TL, faturasız hat sahibi ise 10 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 20 TL tutarı son faturaya yansıtılır.

 

   

  Avea’dan Kral Tarife (Ne Kadar Yüklersen Yükle Her Yöne Dakikası 10 Kuruş)

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir