Avea’dan Sahur’a Özel 500 MB İnternet Hediye

Avea 2014 Ramazan Sahur Kampanyası kapsamında Tüm Kullanıcılarına Ramazan Ayı boyunca her gün 500 MB İnterneti bedava sunacak.

Tüm Bireysel hat kullanıcılarına açık olan Sahur Kampanyası Ramazan Ayı boyunca her gün 02.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanılabilecek.

Kampanya kapsamında Faturalı veya Faturasız tüm Bireysel Hat Sahiplerine bu imkan sağlanmış durumda.

Yapmanız gereken ise çok basit.

Telefonunuzun Mesaj Gönder bölümüne girip SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Gönderilen SMS’de tamamen ücretsizdir.

Ramazan bitmeden Avea Ramazan Sahur Kampanyasına kaydınızı yaptırın, Bedava internetin tadını çıkarın…

Avea’dan Sahur’a Özel 500 MB İnternet Hediye
Avea’dan Sahur’a Özel 500 MB İnternet Hediye

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Faturalı müşterilerimiz INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek Sahur İnternet Kampanyası kapsamında kalan internet haklarını sorgulayabilirler.

Faturasız müşterilerimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek Sahur İnternet Kampanyası kapsamında kalan internet haklarını sorgulayabilirler.

Kalan sorgulamasından geçerli dönüş alınabilmesi için kampanya kapsamında tanımlanan internet faydasının tüketilmeye başlanmış olması gerekmektedir.

 

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Sahur İnternet Kampanyasına katılan müşterilerimize Ramazan boyunca her gün 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 500 MB cepten internet kullanım hakkı hediye edilecektir.

Kampanyadan faturasız ve faturalı bireysel ses hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanya data hatları için geçerli değildir.

Kampanya Avea ve taraftar hatları için geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında Ramazan süresince her gün 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 500 MB internet hediye edilecektir. (Kampanya kapsamındaki ilk internet faydası 28 Haziran Cumartesi günü, son internet faydası ise 27 Temmuz Pazar günü geçerli olacaktır)

Kampanyaya katılmak için SAHUR yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımınıza dair hattınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Kampanya kayıtları 27 Haziran 2014 Cuma gününden itibaren başlayacak, 27 Temmuz 2014 Pazar günü 01:30 itibariyle sonlanacaktır.

Kampanyaya katılan müşterilerin hatlarında kayıtlı farklı bir internet paketi olması durumunda; 02:00-06:00 saatleri arasında yapılan internet kullanımları, öncelikle Sahur İnternet Kampanyası kapsamında tanımlanan internet haklarından düşer.

Kampanya kapsamında hediye edilen 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli günlük 500 MB internetin aynı gün tüketilmesi halinde ilgili saatler arasında yapılacak ek kullanımlar varsa diğer internet haklarınızdan düşecek, internet hakkınız yoksa faturasız hatlar için 0,88Kr / 100KB; faturalı hatlar için ise 0,00492Kr / KB üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki güne devretmez.

AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Avea’dan Sahur’a Özel 500 MB İnternet Hediye

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir