Avea’dan Samsung Galaxy Ace (Samsung Galaxy Mini S5570) Cihaz Kampanyası

Avea tarafından başlatılan Samsung Galaxy Ace (Samsung Galaxy Mini S5570) cihazına sahip olmak için dilerseniz 18 ay boyunca 55 TL ödeyebilir yada 24 ay boyunca 45 TL ödeme yaparak ürüne  sahip olabilirsiniz.

Ayrıca cihaz alımı yapan abonelere 2 yıl boyunca her ay hesaplarına  kullanabilecekleri 1 GB internette bedava olarak yüklenecektir.

Kampanyadan Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı tarifelerdeki aboneler, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir,

Samsung Galaxy Ace (Galaxy Mini S5570) Fiyatlandırma

18 Ay Sözleşme = 55 TL

24 Ay Sözleşme = 45 TL

Samsung Galaxy Ace (Galaxy Mini S5570) Kampanya Detayları

 • Kampanya 31.08.2011 tarihine kadar geçerlidir.
 • 45 TL’lik kampanya teklifi 24 ay taahhüt süresi için belirlenen aylık taksit tutarıdır, 18 ay taahhüt için belirlenen aylık taksit tutarı 55 TLdir.
 • Cihaz bedeli, abonenin faturasına “Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler” şeklinde yansıyacaktır.
 • Kampanyadan Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı tarifelerdeki aboneler, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir,
 • 1 GB data limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
 • 1 GB limitli internet kullanımı İnternet ve WAP APN’i üzerinden gerçekleştirilen alınan ve gönderilen internet erişim hizmetini kapsamaktadır, bunlar dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Dünya Varmış Tarifesi’ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturanıza ayrıca yansıtılacaktır.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında aboneler sunulan taahhütlü tekliflerden sadece birini seçebilirler,
 • Kampanya dönemi içerisinde taahhüt süreleri arasında geçiş yapılmayacaktır,
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, fesih/devir işlemleri durumunda, son faturasına kalan ayların cihaz taksit bedellerinin toplamı yani cihaz tasit bedeli x geriye kalan ay kadar ceza yansıtılır,
 • Samsung Galaxy Mini kampanyasından Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifeleri dışındaki tüm faturalı hat tarifeleri faydalanabilir,
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Samsung Galaxy Ace (Galaxy Mini S5570) Cihaz Özellikleri

HSDPA 7,2 Mbps 900 / 2100

EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900
Wi-Fi 802.11 b/g/n, BT 2.1, DLNA
İşletim Sistemi: Android 2.2 Froyo
Ekran: 3,5″ HVGA (320 x 480) 16 M TFT
Kamera: 5 Megapiksel AF kamera, LED Flaşlı
İşlemci: 800 MHz
MPEG4, H.263, H.264
Video kaydetme ve oynatma QVGA@20 fps / WVGA@30 fps
Audio: MP2, AAC, AAC+, wAAC+
3,5 mm kulaklık girişi, FM Radyo
S-Android Market
Multi touch yakınlaştırma/uzaklaştırma, T9 Trace
Social Hub – Entegre Rehber, Entegre Takvim, Sosyal Ağlar
TouchWiz 3.0
A-GPS, Konum etiketleme (Geo-tagging)
SMS, MMS, IM, Email, Video Mesajlaşma, Microsoft Exchange ActiveSync
Hafıza: 150 MB + 2 GB microSD (32 GB’a kadar yükseltilebilir)
Boyutlar: 59,9 x 112,4 x 11,5 mm, 113 g
Pil: 1 350 mAh

Kampanya Sözleşmesi İçin TIKLAYINIZ

Avea’dan Samsung Galaxy Ace (Samsung Galaxy Mini S5570) Cihaz Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir