Avea’dan Sınırsız 2GB aylık internet paketi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avea internet severlere ve sınırsız internet erişimini kullanmak isteyenlere Sınırsız 2GB paketi ile ayda 25 TL’ye 7,2 mbps hızında sınırsız internet hizmeti sunuyor. Ayrıca paketinizin hızlı kullanım hakkını bitirdikten sonra da bağlantınız kesilmiyor sadece hızınız düşüyor. Avea’nın kesintisiz ve hızlı internetiyle eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz ve kolay erişim sağlayabilmeniz için Avea size mükemmel teklif sunuyor.

Sınırsız 2GB Paket kapsamında, her ay 2 GB hızlı internet kullanım hakkınız içerisinde 7,2 mbps’ye kadar hızla bağlanabilirsiniz. İnternet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda ise 96 kbps hızla cebinizden internete sınırsız bağlanmaya devam edebilirsiniz bağlantınız kesilmez. Aynı zamanda paket kapsamında sunulan 7,2 mbps’ye kadar bağlantı hızlı internet kullanım hakkı Internet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve yükleme kullanımlarında da geçerli olduğundan yüksek hızda veri transferi yapabilirsiniz.

Avea’dan Sınırsız 2GB aylık internet paketi
Avea’dan Sınırsız 2GB aylık internet paketi

Paket kapsamında sunulan hızlı internet kullanım hakkınızı ay içinde tüketemediğiniz takdirde bir sonraki aya devretmez, fatura kesiminden sonra silinerek alınır. Paketiniz kapsamında kalan kullanım hakkınızı öğrenmek istiyorsanız INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca paketten memnun kalmadınız ve bir daha sahip olmak istemiyorsunuz. O zaman paketinizi iptal etmek için IPTAL SINIRSIZ 2GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paketiniz her ay otomatik olarak yenilenecektir. Aveanın avantajlarından yararlanmak ve sınırsız internet paketinin keyfini çıkarmak istiyorsanız Aveanın dünyasını ziyaret edin.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!