Avea’nın sınırsız 4 GB internet paketi

İnternetiniz yetmiyorsa, her ay kotanızı aşıp daha fazla ödüyorsanız ya da internete girdiğiniz bir anda paketiniz bitiyor yarı yolda kalıyorsanız Avea’nın sınırsız internet paketi tam size göre. Avea’nın bu harika internet sınırsız 4GB paketi ile ayda sadece 35 TL’ye 7,2 mbps hızında sınırsız internet cebinize geliyor. Ayrıca paketinizin hızlı kullanım hakkını doldurduğunuzda sonra da bağlantınız kesilmiyor devam ediyor. Hızlı kullanım hakkınız bitince 96 kbps hızla cebinizden internete sınırsız bağlanmaya devam ediyorsunuz.

Paketten yararlanmak istiyorsanız kısa mesaj ile SINIRSIZ 4GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Paketinizdeki hızlı internet hakkınız dolduğunda başka bir internet paketi alarak hızlı interneti kullanmaya devam edebilirsiniz. Her ay paketiniz yenilendiğinde hızınız eski haline dönecektir. Ayrıca fatura dönemi içinde kullanmadığınız hızlı internet kullanım hakkı bir sonraki aya devredilmez, fatura kesim tarihinde silinerek alınır.

Avea’dan Sınırsız 4GB aylık internet paketi
Avea’dan Sınırsız 4GB aylık internet paketi

Paketinizde ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis hizmeti ancak internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paketinizden sıkıldıysanız ya da kullanmak istemiyorsanız, iptal etmek istiyorsanız, IPTAL SINIRSIZ 4GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir paketinizi iptal edebilirsiniz. Ancak iptal etmediğiniz sürece paketiniz her fatura kesiminde otomatik olarak yenilenecektir.

Kampanyadan bu fiyatla yararlanabilmek için son tarih 27.07.2014’tür. Bu tarihten sonra paket fiyatı 39 TL olarak güncellenecektir. Faturalıysanız ve sınırsız internet erişimine sahip olmak istiyorsanız yüksek hız sağlayan bu paketi kaçırmayınız.

Avea’nın sınırsız 4 GB internet paketi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir