Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

Pazara çıktıktan sonra en fazla konuşulan modellerden birisi olmayı başaran HTC One Modeli şimdi de Avrupa’nın En İyi Telefonu ünvanını eline geçirdi. Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından yapılan açıklamaya göre HTC One modeli Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu ve bu sebeple bu modele yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği de belirtildi. Aldıkları ödülle […]


Pazara çıktıktan sonra en fazla konuşulan modellerden birisi olmayı başaran One Modeli şimdi de Avrupa’nın En İyi Telefonu ünvanını eline geçirdi.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından yapılan açıklamaya göre One modeli Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu ve bu sebeple bu modele yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği de belirtildi.

Aldıkları ödülle ilgili açıklama yapan CEO’su Peter Chou: “Lansmanından altı ay sonra bile, One’ın piyasadaki en iyi telefon olarak bahsedilmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mobil deneyimin tüm alanlarında sektörün gücü konumumuzu kararlı şekilde koruyoruz. One’ın gördüğü taktir çığır açan inovasyonları geliştirmeye asla ara vermeyen tasarımcı ve mühendislerimizin sıkı çalışmasını teşvik ediyor” dedi.

  Samsung Galaxy S4 Modeli Satış İçin Gün Sayıyor
HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada
Tayvan’da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Hali hazırda pazarda oldukça yoğun bir çekişme içerisinde olan ve HTC firmasına yıldır kaybettiği prestiji ve satış rakamlarını geri kazandıran modelinin 2014 yılında da üstüne konularak devam edilmesi bekleniyor.

Bu noktada Samsung kanadı tarafından pazara sürülen ve donanımsal olarak bazı noktalarda modelini geçen modeli için ise zor bir süreç başlamış durumda.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status