Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

Pazara çıktıktan sonra en fazla konuşulan modellerden birisi olmayı başaran HTC One Modeli şimdi de Avrupa’nın En İyi Telefonu ünvanını eline geçirdi. Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından yapılan açıklamaya göre HTC One modeli Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu ve bu sebeple bu modele yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği de belirtildi. Aldıkları ödülle […]Pazara çıktıktan sonra en fazla konuşulan modellerden birisi olmayı başaran One Modeli şimdi de Avrupa’nın En İyi Telefonu ünvanını eline geçirdi.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından yapılan açıklamaya göre One modeli Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu ve bu sebeple bu modele yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği de belirtildi.

Aldıkları ödülle ilgili açıklama yapan CEO’su Peter Chou: “Lansmanından altı ay sonra bile, One’ın piyasadaki en iyi telefon olarak bahsedilmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mobil deneyimin tüm alanlarında sektörün gücü konumumuzu kararlı şekilde koruyoruz. One’ın gördüğü taktir çığır açan inovasyonları geliştirmeye asla ara vermeyen tasarımcı ve mühendislerimizin sıkı çalışmasını teşvik ediyor” dedi.

  HTC One ve Samsung Galaxy S4 Google Edition Serisine Android 4.3 Geliyor
HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada
Tayvan’da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Hali hazırda pazarda oldukça yoğun bir çekişme içerisinde olan ve HTC firmasına yıldır kaybettiği prestiji ve satış rakamlarını geri kazandıran modelinin 2014 yılında da üstüne konularak devam edilmesi bekleniyor.

Bu noktada Samsung kanadı tarafından pazara sürülen ve donanımsal olarak bazı noktalarda modelini geçen modeli için ise zor bir süreç başlamış durumda.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status