Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

Pazara çıktıktan sonra en fazla konuşulan modellerden birisi olmayı başaran HTC One Modeli şimdi de Avrupa’nın En İyi Telefonu ünvanını eline geçirdi.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından yapılan açıklamaya göre HTC One modeli Avrupa’nın En İyi Akıllı Telefonu ve bu sebeple bu modele yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği de belirtildi.

Aldıkları ödülle ilgili açıklama yapan HTC CEO’su Peter Chou: “Lansmanından altı ay sonra bile, HTC One’ın piyasadaki en iyi telefon olarak bahsedilmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mobil deneyimin tüm alanlarında sektörün gücü konumumuzu kararlı şekilde koruyoruz. HTC One’ın gördüğü taktir çığır açan inovasyonları geliştirmeye asla ara vermeyen tasarımcı ve mühendislerimizin sıkı çalışmasını teşvik ediyor” dedi.

HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada
HTC One Tayvan’da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Hali hazırda pazarda oldukça yoğun bir çekişme içerisinde olan ve HTC firmasına yıldır kaybettiği prestiji ve satış rakamlarını geri kazandıran HTC One modelinin 2014 yılında da üstüne konularak devam edilmesi bekleniyor.

Bu noktada Samsung kanadı tarafından pazara sürülen ve donanımsal olarak bazı noktalarda HTC One modelini geçen Galaxy S4 modeli için ise zor bir süreç başlamış durumda.

 

Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir