Başkasının Instagram Hikayesini Telefona İndirme Kaydetme

Başkasının Instagram Hikayesini Telefona İndirme Kaydetme

Başkasının Instagram hikayesini (story) telefona (Android, iPhone, IOS) indirme ve kaydetme için sizi en hızlı ve kolay yöntemle tanıştırıyoruz. Instgaram hikaye indirme için telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden ve hafızanızı boşuna harcamadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Başkasının Instagram hikayesini (story) telefona (Android, iPhone, IOS) indirme ve kaydetme için sizi en hızlı ve kolay yöntemle tanıştırıyoruz. Instagram hikaye indirme için telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden ve hafızanızı boşuna harcamadan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzda can sıkıcı gereksiz uygulamalar ve programlarla doldurmadan da Instgaram hikaye indirmeyi yapabilirsiniz.

Instagram hikayeleri telefonlarda en çok izlenen ve tüketilen içerikler arasında yer alıyor. İnternette vakit geçirenler Instagram uygulamasını telefonlarında sıklıkla kullanıyorlar. Kullanıcılar anlık yaşantılarını durum olarak fotoğraf ya da video formatında hikayeler (story) olarak Instagram’da paylaşıyorlar. Instagram hikayeleri 24 saat içerisinde silinmektedir. Bu yüzden hikayeler silinmeden indirmek mantıklıdır tekrar paylaşılıp düzenlenebilir ya da hikaye arşivi oluşturabilir. Instagram kullanıcıları sevdiklerinin ünlülerin ya da eski sevgililerinin Instagram hikayelerini indirmek ve kaydetmek isterler.

Sizlere Instagram hikayelerini telefona indirip kaydetmeyi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Üstelik başkasının Instagram hikayesini indirme ve kaydetme sırasında onun haberi olmaz. Gizlice Instagram hikayelerini indirmek ve telefona kaydetmek tahmin ediyorum ki sizleri de heyecanlandırdı. Artık uygulamadan ekran görüntüsü alarak Instagram hikayelerini (story) telefonunuza kaydetmenize lüzum yok.

Anlatacağımız yöntem telefonlara Andorid, iPhone (IOS) ve PC Instagram hikayeleri indirip kaydetmenizi sağlayacak en güvenilir yöntemdir. Çünkü Android ve iPhone telefonlarınıza mobil uygulama yüklemeyeceksiniz. Anlatacağımız online araç sizden Instagram şifrenizi istemeyeceği için Instagram hesabınız çalınmaz. Şimdi Android ve iPhone (IOS) telefonlarınıza Instagram hikaye (story) indirme ve kaydetmenin basit adımlarını anlatmaya geçiyoruz.

 

Başkasının Instagram Hikayesini Telefona İndirme Kaydetme

 

Android ve iPhone (iOS) Telefonlara Instagram Hikayeleri (Story) Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle storieswatch.com adresine Android ya da iPhone telefonuzun tarayıcısından giriş yapın.
  • Karşınıza gelen ekranın orta kısmında bulunan arama kutucuğuna Instagram hikayesini (story) indirmek ve kaydetmek istediğiniz kişinin adını yazıp aratın.
  • Arama sonuç sayfasından doğru profili seçip hikayelerine göz atın.
  • Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin hikayesinin sağ alt köşesinde bulunan Download (İndir) butonuna tıklayarak telefonunuza Instagram hikayelerini indirip kaydedebilirsiniz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse başkalarının Instagram hikayelerini telefona indirmek ve kaydetmek için o kişinin Instagram hesabının herkese açık olması gerekmektedir. Gizli ve herkese kapalı Instagram hesaplarının hikayelerini göremezsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status