Pasaport Kayıt İşlemleriBayanlara Özel HTC ButterFly Hello Kitty Modeli Pazara Sürülecek

Bayanlara Özel HTC ButterFly Hello Kitty Modeli Pazara Sürülecek

Akıllı Telefon pazarında kendisine sağlam bir yer edinmek isteyen HTC bu kapsamda Bayan kullanıcılarına özel HTC ButterFly Hello Kitty modelini pazara sürmeye hazırlanıyor. Özellikle Genç Kızların ilgi göstermesi beklenilen ButterFly Hello Kitty serisinde 9 farklı modelin pazara çıkacağı ve 9 modelinde birbirinden renkli ve eğlenceli olacağının müjdesini verelim. Tayvan ve Çin pazarında oldukça yoğun bir […]


Akıllı Telefon pazarında kendisine sağlam bir yer edinmek isteyen bu kapsamda Bayan kullanıcılarına özel ButterFly Hello Kitty modelini pazara sürmeye hazırlanıyor.

Özellikle Genç Kızların ilgi göstermesi beklenilen ButterFly Hello Kitty serisinde 9 farklı modelin pazara çıkacağı ve 9 modelinde birbirinden renkli ve eğlenceli olacağının müjdesini verelim.

Tayvan ve Çin pazarında oldukça yoğun bir ilgi gören Türkiye pazarında ise satışa çıkmayan ButterFly modeline yönelik yapılan bu makyaj yakın dönemde Erkek ve Bayanlara özel yeni modellerin raflarında yer almaya başlayacağının da bir işareti.

Bayanlara Özel HTC ButterFly Hello Kitty Modeli Pazara Sürülecek

modelinde de Siyah ve Beyaz modelin yanına Kırmızı ve Mavi seçeneklerini getirerek her zevke uygun bir model ortaya koymaya çalışan HTC firmasının ButterFly Hello Kitty modelleri ile de bu durumu bir adım ileriye taşıdığını görebiliyoruz.

 

  HTC One X İkinci Güncellemesi Çıktı (1 Mayıs 2012)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status