Beats Audio Kendi Akıllı Telefonunu Üretmeye Hazırlanıyor

HTC ile ortaklıkları biten Beats Audio firmasının gelecek dönem planları arasında Akıllı Telefon pazarında kendisine ait bir cihaz ile boy göstermek isteği olduğu ortaya çıktı.

Resmi olarak HTC veya Beats Audio tarafından bir açıklama yapılmasa da güçlü kaynaklar tarafından verilen bilgilere göre firmanın yakın dönemde kendi logosu ve markası ile HTC altyapısını kullanarak bir akıllı telefonu pazara sunması bekleniliyor.

Daha öne HTC cihazlarına destek veren ve ses kalitesini bu cihazlara taşıyan Beats Audio firmasının bu sefer yine HTC tarafından yapılacak ancak sadece kendi markası ve logosunu taşıyacak bir cihazla pazara çıkması bekleniliyor.

 

Beats Audio Akıllı Telefon Pazarına Giriyor
Beats Audio Akıllı Telefon Pazarına Giriyor

Android İşletim Sistemini kullanması beklenilen cihazın bazı özelleştirmeler yaparak işletim sistemini kendine has bir ara yüze taşıması bekleniliyor. Özellikle cihaza yüksek kalitede bir ses gücü ve buna bağlı multimedya özelliklerinin kazandırılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Şu aşamada iddia seviyesinde olan bu bilgilere bir yalanlama gelmemiş olması da olabilirlik ihtimalinin artmasına sebep oluyor.

 

Beats Audio Kendi Akıllı Telefonunu Üretmeye Hazırlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir