Best Buy Tüm Samsung Galaxy Fold Siparişlerini İptal Etti

Katlanabilir Akıllı Telefon furyasında işler hiçte iyi gitmiyor. Best Buy almış olduğu tüm Samsung Galaxy Fold ön siparişlerini iptal ettiğini duyurdu.

ABD’de ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan Teknoloji Perakendecilerinden Best Buy yaptığı açıklama almış olduğu tüm Galaxy Fold ön siparişlerini iptal ettiğini duyurdu.

Test için editörlere gönderildikten sonra ciddi sıkıntıların yaşanmaya başladığı Galaxy Fold modeli daha pazara çıkmadan geri toplanmış ve satış tarihi belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

Bu durumun son adımında ise Best Buy ürünlerin ne zaman pazara çıkacağının netleşmemiş olmasından dolayı Samsung Galaxy Fold modelini Ön Sipariş ile alan müşterilerine Para İadesi yapmaya başladı.

 

Samsung Galaxy Fold - Ekran Kırığı

 

Best Buy İade Süreci İle Açıklama Yaptı

Müşterilerine Mail ile dönüş yapan Best Buy firması aşağıdaki bilgilendirme ile Ön Sipariş İptallerine başlamış oldu.

“Devrimsel tasarımlar ve teknoloji çok sayıda problemle ve öngörülemez tonlarca zorlukla gelir. Bu zorluklar, Samsung’un Galaxy Fold’u ertelemesine ve bize satış tarihiyle ilgili bilgi verememesine sebep oldu. Müşterilerimiz bizim için ilk sırada olduğundan ve onların haklarını korumak istediğimizden, Best Buy olarak tüm Galaxy Fold ön siparişlerini iptal ettik.”

 

Kırılan Samsung Galaxy Foldfold

 

Note 7 Faciasından Sonra Şimdi de Topun Ağzında Galaxy Fold Var

Samsung Galaxy Note 7 serisi ile çok ciddi bir sınav veren Samsung firması şimdi de büyük bir yenilik olarak lanse ettiği katlanabilir ekranlı telefonu Samsung Galaxy Fold ile ciddi bir sorunun eşiğinde.

Editörlere test için gönderilen cihazlarda yaşanan sorun neticesinde pazara çıkış tarihi ertelenen Fold modeli şu aşamada ne zaman pazara çıkacak net değil.

Bunun yanında Katlanabilir Ekrana sahip akıllı telefonların zaten ciddi bir maliyete sahip olması ve daha ilk ürünlerde bu şekilde sorunların yaşanması tüketicilerin de cihazlara olan bakışını değiştirmiş durumda.

Bu sebeple de satış fiyatı sebebiyle zaten düşük bir pazara hitap edecek olan Katlanabilir Telefonların yaşanan bu sorunlar sebebiyle bir süre daha tüketici gözünde soru işareti olarak kalmasına sebep olabilir.

Best Buy Tüm Samsung Galaxy Fold Siparişlerini İptal Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir