Beyaz’ın “Psikopat” Tiplemesi Vodafone Reklamı Oldu

Beyaz’ın “Psikopat” Tiplemesi Vodafone Reklamı Oldu

Yeni dönem reklam kuşaklarına başlayan Vodafone Beyaz’ın başarılı tiplemelerinden birisi olan “Psikopat” tiplemesi ile sezonu açtı. Avantaj Cepte Uygulamasının tanıtıldığı ilk reklam filmi Sanal Âlemde ve TV Kanallarında dönmeye başladı bile. Hatta hemen ardından farklı varyasyonları da yayına aldındı. Sektörün önemli isimlerinden birisi olan Beyaz’ın rol aldığı Reklam Filmleri ilerleyen haftalarda yeni seriler ile birlikte […]



Yeni dönem reklam kuşaklarına başlayan Beyaz’ın başarılı tiplemelerinden birisi olan “Psikopat” tiplemesi ile sezonu açtı.

Avantaj Cepte Uygulamasının tanıtıldığı ilk reklam filmi Sanal Âlemde ve TV Kanallarında dönmeye başladı bile. Hatta hemen ardından farklı varyasyonları da yayına aldındı.

Sektörün önemli isimlerinden birisi olan Beyaz’ın rol aldığı Reklam Filmleri ilerleyen haftalarda yeni seriler ile birlikte devam edecek gibi görünüyor.

 

Beyaz’ın “Psikopat” Tiplemesi Vodafone Reklamı Oldu
Beyaz’ın “Psikopat” Tiplemesi Reklamı Oldu

 

“Psikopat Geri Döndü” Reklam Filmleri

Vodafone Türkiye‘nin Youtube Kanalında yayına alınan Psikopat Geri Döndü Video Serisi aşağıdaki gibidir.

 

 

 

 

 

  Vodafone +1 TL Kampanyası Cep Kamu ve Cep Çiftçi Aboneleri İçinde Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status