Bilgisayardan Telefona Mesaj Uygulaması Tictoc

Bilgisayardan Telefona Mesaj Uygulaması Tictoc

Çok sayıda anlık mesajlaşma uygulaması, birçok kişi tarafından kullanılmakta. Şimdi ise bilgisayardan telefona mesaj uygulaması Tictoc, oldukça beğeni toplayan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tictoc kullanmakta olan kişilere mesaj ve resim gönderisini bilgisayardan yapmak mümkün. Telefonunuzun kapalı durumda olması da bağlantıda olmanıza engel olmuyor. Bunların yanı sıra hem sade hem de oldukça çık tasarımı ile […]


Çok sayıda anlık mesajlaşma uygulaması, birçok kişi tarafından kullanılmakta. Şimdi ise bilgisayardan telefona mesaj uygulaması Tictoc, oldukça beğeni toplayan bir olarak karşımıza çıkıyor. Tictoc kullanmakta olan kişilere mesaj ve resim gönderisini bilgisayardan yapmak mümkün. Telefonunuzun kapalı durumda olması da bağlantıda olmanıza engel olmuyor. Bunların yanı sıra hem sade hem de oldukça çık tasarımı ile mobil cihaz kullanıcıları için önemli bir olarak dikkat çekiyor. Dosya gönderimi de yapılabilen Tictoc, her geçen gün kullanıcı sayısının artmasını sağlıyor.

Uygulamanın en sevilen özelliklerinden bir tanesi de TicTocBox. Bu özellik, bilgisayarınızdan göndermiş olduğunuz dosyalara, bulut hizmeti ile istediğiniz yerden ulaşabilme olanağınızın olmasını sağlıyor. Örnek vermek gerekirse; TicTocBox’a göndermiş olduğunuz film, hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan 10 gün süre ile izlenmeye uygun halde duruyor. , ve PC için uygun olan , çok işlevsel bir kullanım imkânı ile çok sayıda insana ulaşmayı başardı. Anlık mesajlaşma ve bilgisayardan telefona mesaj gönderimi dışında, oldukça fazla özellikle sunulan Tictoc, kesinlikle tavsiye edilebilecek fonksiyonlara sahip.

  Samsung Galaxy I8160 Ace 2 Modeli Pazara Sürüldü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status