BİM 11 Ağustos’ta Orijinal Apple Aksesuarları Satacak

BİM 11 Ağustos’ta Orijinal Apple Aksesuarları Satacak

BİM Aktüel Ürünler listesinde yer alan bilgiye göre 11 Ağustos 2017 tarihinde Apple Earpods Kablolu Kulaklık ve Lightning USB Şarj ve Data Kablosu  satışı yapılacak.yorumlar.net

Aktüel Ürünler listesinde yer alan bilgiye göre 11 Ağustos 2017 tarihinde Earpods Kablolu Kulaklık ve Lightning USB Şarj ve Data Kablosu  satışı yapılacak.

Normal şartlarda Teknoloji Mağazalarında ve Online Satış Sitelerinde 79 TL ‘den satışı yapılan 1 Metre boyundaki Lightning USB Kablo 39,90 TL’den, 2 Metre boyundaki Lightning USB Kablo 49,90 TL’den satışa sunuluyor.

Aynı şekilde dışarıda 125 TL gibi bir rakama satılan Apple Earpods Kablolu Kulaklık modeli de 55 TL’den satışa sunuluyor olacak.

 

BİM Aktüel Ürünler - 11 Ağustos 2017

 

Ürünler Stoklarla Sınırlı ve 11 Ağustos’ta Satışta

Aktüel Ürün listesinde yer alan bu ürünler 11 Ağustos 2017 tarihinde satışa çıkacak ve mağazalara sınırlı sayıda gönderilmiş olacak.

Fiyatların uygun olmasından dolayı sadece son kullanıcının değil bu ürünleri satarak kazanç sağlayanların da bu ürünlere rağbet göstermesi muhtemel.

Bu sebeple de elinizi çabuk tutarak mağaza açılış saatinde Mağazasının kapısında yer almanız sizin adınıza ürünleri kaçırmamak noktasında doğru hamle olacaktır.

 

BİM Apple Kampamyalı Ürünleri

 

Ara Dönemlerde Bu Tarz Kampanyalar Oluyor

Geçmiş yıllarda çok daha büyük kampanyalara sahne olurken son birkaç yıldır 1-2 ayda bir ses getirecek kampanya yapmaya başladı BİM.

Apple ürünleri için yapılan bu kampanya da bu ses getirecek kampanyalardan birisi gibi görünüyor.

Birçok farklı yerde Orijinal Olmayan benzer ürünler 10 TL’den başlayan rakamlarla satışta zaten.

Ancak Orijinal Ürünlerin bu fiyata satışa çıkacak olması Apple ürünlerini kullananlar için büyük bir artı.

Açıkçası normal satış fiyatı çok pahalı olan bu ürünlerin kablo ya da kulaklıkta arıza yaşamayan kullanıcıların bile en azından yedek olarak alıp bir köşeye koyması bile mantıklı.

  BİM Yeniden Apple Şarj Aleti ve Kulaklığını Satışa Sunmaya Hazırlanıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status