Bim Aktüel 10 Ağustos Kampanya Detayları

Bim Aktüel 10 Ağustos Kampanya Detayları

BİM Aktüel her hafta düzenli bir şekilde müşterilerine sunuluyor. Bu kapsamda 10 Ağustos 2018 BİM Aktüel kataloğu da yayınlanmış durumda.


BİM Aktüel her hafta düzenli bir şekilde müşterilerine sunuluyor. Bu kapsamda 10 Ağustos 2018 BİM Aktüel kataloğu da yayınlanmış durumda.

Katalogda birçok ürün yer alıyor. Bu ürünler set üstü ocak, kek fanusu ve spatula, pratik ipli doğrayıcı, tava ve sosluk çeşitleri, çay seti, reçellik, oval tabak, mutfak servis seti, diş fırçası saklama kabı, sığ kase, bölmeli düzenleyici, 3’lü erzak kabı seti, kaydırmaz şeffaf raf örtüsü, sürahi ve saklama kabı seti, bölmeli düzenleyici, plastik çerezlik, Buhar kazanlı ütü, elektrikli süpürge olarak ön plana çıkıyor.

Her biri birbirinden uygun fiyatlarla satılan ürünlere sahip olmak için 10 Ağustos 2018 tarihini bekleyin. Sınırlı sayıda gelecek olan Bu 10 Ağustos 2018 BİM Aktüel ürünleri için acele etmeli ve bu tarihten itibaren hemen mağazaya gitmelisiniz. Çünkü tüm ürünler sınırlı sayıda geliyor.

PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

PHILIPS markalı HI5916 modelindeki buhar kazanlı ütü 10 Ağustos 2018 BİM Aktüel kataloğunun ön plana çıkan ürünlerinden biri. Çıkarılabilir su haznesi bulunan ürüne su eklerken veya su dökerken zorlanmıyorsunuz. Kolay bir şekilde hazneyi çıkartıp işinizi yapabiliyorsunuz. 100 g/dak sürekli buhar bulunan ütüyle elbiseleriniz tamamen dümdüz oluyor. Ütüleme sırasında aynı zamanda su dolumu yapabiliyor, ütüyü yarım bırakıp soğutmuyorsunuz. Kireç temizleme zamanı geldiğinde ütüde direkt olarak ses ve ışık ikazları bulunuyor.

Seramik tabanlı PHILIPS markalı bu buhar kazanlı ütü çalıştırıldığından 2 dakika sonra ısınıyor ve ütü yapmaya hazır hale geliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan bu ürün 399.00 TL karşılığında satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunan üründe Bonus, Maximum ve World kartları geçerli.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge

75 dBa’lık düşük ses seviyesiyle birlikte A sınıfı enerji mensubu olan Cyclone elektrikli süpürge 750 W gücünde. Bu güçle birlikte temizlik zamanında sizi yormayacak, ne var ne yok süpürebilecek bir ürün diyebiliriz. Dar uçlu borusu ve yanında koltuk temizleme aparatı hediye olarak verilen ürünün diğer bir hediyesi ise perde fırçası olarak ön plana çıkıyor. Fonksiyonel olarak bu elektrikli süpürge 2.5 litrelik toz haznesine sahip.

Yüksek performanslı süpürme ucu, patentli teleskobik emiş borusunun da ek özellik olarak belirtildiği ünün satış fiyatı 299.00 TL. Yine diğer ürünler gibi peşin fiyatına 6 taksit yapılabiliyor. Bonus, maximum ve World kartlar geçerlidir.

Aynı zamanda A101 aktüel kataloğunda 2 Ağustos 2018 tarihli ürünlere göz atacak olursanız, Honor 9 Lite markalı cep telefonunun çok yüksek özellikler beraberinde 1.199 TL’ye, ALTUS markalı 3 çekmeceli derin dondurucunun 499 TL’ye, Kiwi markalı çay makinesinin 74.95 TL’ye satıldığını ve bunun gibi çok sayıda ürünün uygun fiyatlarla 2 Ağustos 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında olduğunu göreceksiniz.

 

Kaynak   : Aktuel Saati


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdca762980dcb4c • 2019-03-26 22:46:55 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.