Pasaport Kayıt İşlemleriBİM Mağazaları Apple iPhone 5S Satmaya Hazırlanıyor

BİM Mağazaları Apple iPhone 5S Satmaya Hazırlanıyor

Toptan Fiyatına Perakende Satış sloganı ile uygun fiyata ürün satışı yapan BİM bu seferde Apple iPhone 5S satışı yapmaya hazırlanıyor. 11 Ekim 2013 tarihinde sınırlı sayıda mağazada yine sınırlı sayıda satışı yapılacak olan Apple iPhone 5S modeli 2.299 TL’den son kullanıcıya sunulacak. Gold Bilgisayar ve Bimeks tarafından 2.799 TL’den, Darty tarafından ise 3.299 TL den Ön […]


Toptan Fiyatına Perakende Satış sloganı ile uygun fiyata ürün satışı yapan BİM bu seferde satışı yapmaya hazırlanıyor.

11 Ekim 2013 tarihinde sınırlı sayıda mağazada yine sınırlı sayıda satışı yapılacak olan modeli 2.299 TL’den son kullanıcıya sunulacak.

Gold Bilgisayar ve Bimeks tarafından 2.799 TL’den, Darty tarafından ise 3.299 TL den Ön Siparişi açılan modeli oldukça uygun bir fiyattan BİM Müşterilerine sunulacak.

Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından resmi olarak Türkiye Pazarında Kasım – Aralık ayı gibi satışa çıkması beklenilen iPhone 5S modeli şu aşamada tüm firmalarda Distribütör Garantili olarak satışa çıkacak.

BİM Mağazaları Apple iPhone 5S Satmaya Hazırlanıyor
BİM Mağazaları Satmaya Hazırlanıyor

BİM Mağazalarında satışı yapılacak olan ve iPhone 5 fiyatına gidecek olan iPhone 5S için oldukça yoğun bir ilgi olacağı ise kesin gibi. Sizde bu telefonu hızlı bir şekilde Uygun Fiyata almak isterseniz 11 Ekim 2013 günü BİM Mağazalarında kendinize bir yer bulun.

 

  iPhone 6S ve iPhone 6S Plus İçin Yeniden Alüminyum Kasa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status