BİM Şimdi de 3.299 TL’den Samsung Galaxy Note 8 Satacak

Geçtiğimiz günlerde Apple iPhone X modelini satışa sunan BİM Marketler Zinciri şimdi de Samsung Galaxy Note 8 modelini 3.299 TL’den satışa sunmaya hazırlanıyor.

23 Mart 2018 tarihinde yine daha önceden belirlenen mağazalarda ve sınırlı sayıda ürün için geçerli olacak olan kampanya için şimdiden hesap kitap yapmaya başlayabilirsiniz.

2 Yıl Garanti ibaresini görsel üzerine düşen firmanın “Samsung Türkiye” ibaresini eklememiş olmasından dolayı cihazın İthalatçı Garantili olarak satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Ayrıca Çift Sim Kart desteğine sahip olması da cihazın İthalatçı Garantili olduğunu kanıtlar nitelikte bir bilgi olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca cihazın teknik özelliklerine bakıldığında SnapDragon 835 serisine ait bir işlemci kullandığını görebiliyoruz. Samsung Türkiye tarafından ülkemizde satışa sunulan cihazların ise Exynos ailesine mensup işlemciler kullandığını zaten biliyoruz.

Cihazla beraber BİM tarafından birde 55.90 TL’ye Samsung Hızlı Şarj Cihazı da satışa sunulmuş durumda. Bildiğiniz gibi yurtdışından gelen cihazların şarj aletleri genelde Türkiye’deki priz sistemine uygun olmuyor. Firma bu noktada da Note 8 alana bir de Şarj Aleti satarım diye düşünmüş gibi görünüyor.

 

Samsung Galaxy Note 8 - 2018 - BİM

 

BİM Tarafından Aralık 2017’de de Note 8 Satışı Yapıldı

Ayrıca indirimleri takip edenlerin bildiği gibi BİM tarafından 2017 yılının Aralık ayında Samsung Galaxy Note 8 ailesi 3.799 TL’den satışa sunulmuştu.

Bu satış sürecinde de müşterilere ulaştırılan cihazlarda da yine SnapDragon 835 işlemci ailesi mevcuttu.

 

Samsung Galaxy Note 8 - BİM

 

İnternette Rakamlar 3.400 TL Seviyesinde

İthalatçı garantili olarak satışta olan Samsung Galaxy Note 8 ailesinin HepsiBurada adresindeki satış fiyatı şuan 3.370 TL seviyesinde.

BİM ise kampanyalı olarak cihazı 3.299 TL’den satışa sunacak. Yani arada ortalama olarak 71 TL gibi bir indirim söz konusu olacak.

İnternetten alışveriş yapmaya çekinen, ürünü görüp alırım ben diyenler için BİM Note 8 Kampanyası güzel bir kampanya olarak ele alınabilir.

Ancak ürünün tüm mağazalara gönderilme ihtimali oldukça düşük. Bu sebeple de tıpkı Apple iPhone X modelinde olduğu gibi cihazların belirlenen illerdeki belirle mağazalara gönderilmesini beklemek daha doğru olacaktır.

BİM Şimdi de 3.299 TL’den Samsung Galaxy Note 8 Satacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. 4 sene önce

    Sakarya bölgesinde satışa sunulacak mı acaba bilginiz var mı?