BİM Şimdide Sony PlayStation 4 Serisini Satmaya Hazırlanıyor

BİM Şimdide Sony PlayStation 4 Serisini Satmaya Hazırlanıyor

Geçtiğimiz haftalarda Star Wars ve Batman V Süpermen filmlerinin ürünlerini satarak Sosyal Medyada gündem halini alan BİM Mağazaları şimdi de PlayStation 4 Oyun Konsolunu oldukça uygun bir fiyata satmaya hazırlanıyor. 15 Nisan 2016 Cuma günü satışına başlayacak olan BİM Aktüel Ürünleri arasına bu sefer Sony PlayStation 4 serisi alınmış durumda. Cihazın 500 GB olan versiyonunu […]


Geçtiğimiz haftalarda Star Wars ve Batman V Süpermen filmlerinin ürünlerini satarak Sosyal Medyada gündem halini alan BİM Mağazaları şimdi de PlayStation 4 Oyun Konsolunu oldukça uygun bir fiyata satmaya hazırlanıyor.

15 Nisan 2016 Cuma günü satışına başlayacak olan BİM Aktüel Ürünleri arasına bu sefer Sony PlayStation 4 serisi alınmış durumda.

Cihazın 500 GB olan versiyonunu 999 TL gibi oldukça rekabetçi bir fiyattan satacak olan BİM Firması tabi ki ürünleri Sony Türkiye’den almayacak.

 

PlayStation 4 BİM Kampanyası
PlayStation 4 BİM Kampanyası

 

Teknoloji Marketlerle Rekabet Halinde

Son dönemde özellikle Telefon Satışları ile Teknoloji Marketlerin korkulu rüyası halini alan BİM Mağazaları bu serüvenine devam ederek 23 Nisan öncesinde sevilen oyun konsolu PS4 modeli ile kaşımıza çıkıyor.

Pazarda ortalama olarak 1.499 TL gibi bir rakamdan satışı yapılan Sony PlayStation 4 serisi kısa bir süreliğine, sınırlı stoklar ile 999 TL’den satışa girecek.

Büyük ihtimalle de satışına başlanır başlanmaz ürünün stokları tükenecektir diye düşünüyoruz.

BİM PlayStation 4 İndirimi
BİM PlayStation 4 İndirimi

  BİM Aktüel Ürünler ve Teknoloji İndirimleri (13 Nisan 2018)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status