BİM Şimdide SteelSeries Rival 110 Oyuncu Faresini Satışa Sunuyor

Farklı sektörlerden farklı ürün gruplarını uygun fiyata satmaya devam eden BİM şimdi de oyun severlerin oldukça fazla rağbet gösterdiği SteelSeries Rival 110 serisi oyuncu faresini satışa sunuyor.

22 Haziran 2018 tarihinde BİM tarafından Aktüel Ürün kampanyası altında satışa sunulacak olan SteelSeries Rival 110 Oyuncu Faresi pazarda 180 – 200 TL’lik bir fiyat bandında satışta.

BİM tarafından sınırlı sayıda satışa sunulacak olan ürün ise Aktüel Ürünler kapsamında sadece 139 TL’den BİM Mağazalarından satın alınabiliyor olacak.

 

BİM - 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler

 

Erken Saatlerde Mağaza Önünde Sıraya Girmeniz Gerek

Oyun severlerin ciddi anlamda rağbet göstereceğini düşündüğümüz bu kampanya için BİM tarafından mağazalara 1-2 adet ürün gönderiminin yapılacağını tahmin ediyoruz.

Bu sebeple de Cuma günü sabahın erken saatlerinde BİM Mağazalarını önünde sıraya girmeniz gerekebilir. Hangi mağazalarda nasıl bir talep olur bilemiyoruz ama SteelSeries Rival 110 serisi oyuncu farelerinin kısa sürede tükeneceğinin garantisini verebiliriz.

BİM tarafından ilerleyen günlerde farklı SteelSeries markalı ürünlerin ise satışa sunulup sunulmayacağı şu aşamada bir soru işareti.

BİM Şimdide SteelSeries Rival 110 Oyuncu Faresini Satışa Sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir