BİM Tarafından Satışa Sunulan Kampanyalı Apple Aksesuarları Dakikalar İçinde Tükendi

11 Ağustos 2017 tarihinde BİM Mağazaları tarafından Aktüel Ürünler kapsamında satışı yapılan Apple Aksesuarları dakikalar içinde tükendi.

Mağazalara sınırlı sayıda gönderimi yapılan ürünlerin sabah saat 09:00 da mağazaların açılması ile dakikalar içinde satıldığı bilgisi elimize ulaştı.

Birçok mağazaya 2-3 adet olacak şekilde dağıtımları yapılan ürünleri sabah saatlerinde kapıda bekleyen müşteriler hızlı bir şekilde alırken sonrasında mağazalara giden müşteriler elleri boş olarak ayrıldılar BİM Mağazalarından.

 

Apple Aksesuarları Neden Bu Kadar İlgi Gördü

Orijinal Apple Aksesuarları genellikle pahalı olarak satılan ürünler oldukları için BİM tarafından Aktüel Ürün listesi üzerinden satışa konulunca ciddi bir ilgi görmeyi başardı.

Satışı yapılan ürünlerin fiyatlarına şöyle bir bakacak olursak;

 

Ürün Apple Türkiye Fiyatı BİM Fiyatı
Lightning – USB Kablosu (2 m) 129 TL 49.90 TL
Lightning – USB Kablosu (1 m) 89 TL 39.90 TL
EarPods Kablolu Kulaklık 129 TL 55 TL

 

Görüldüğü üzere Orijinal Apple Aksesuarlarını %50’den daha uygun fiyatlara, sınırlı sayıda satışa sunan BİM sabah saatlerinde elindeki tüm stokları eritmeyi başardı.

İlerleyen günlerde BİM bir parti ürünü daha satışa sunabilir gibi görünüyor. Gelen taleplere bakılırsa mağazalara gönderilen 2-3 adetlik stoklar yerine daha yüksek sayıdaki stoklar ile firma güzel bir satış rakamı da elde edebilir.

BİM Tarafından Satışa Sunulan Kampanyalı Apple Aksesuarları Dakikalar İçinde Tükendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir