Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Yeniden Başladı (2014 Mart)

Bimeks tarafından 2012 ve 2013 senesinde yapılan ve oldukça başarılı sonuçlar veren Hediye Çeki Kampanyası firma tarafından yeniden başlatıldı.

Belli ürün gruplarında Mart ayı içinde geçerli olacak şekilde başlatılan Hediye Çeki Kampanyası ile ürün alımlarında ürün bedelinin %5 ila %15 oranında kullanıcıya Hediye Çeki dağıtılmaya başlanacak.

Sadece BİMEKS Mağazalarında geçerli olacak olan kampanya WEB ALIMLARINDA ise geçerli olmayacak. Ürünlerle verilecek olan Hediye Çekleri ile alakalı detaylı bilgileri Satış Temsilcileri ve Etiketler üzerinden alabiliyorsunuz.

Bu arada Hediye Çeklerinin birleştirilemediği gerçeğini unutmamak gerek. Yani tek bir çeki tek bir alışverişte kullanabiliyorsunuz.

Hangi Ürün Grubunda Ne Kadarlık Hediye Çeki Verilecek

%5 Hediye Çeki Verilen Ürünler

Cep Telefonu, Bilgisayar, Televizyon, Modem, Fotoğraf Makinası, Yazıcı, Projeksiyon

%10 Hediye Çeki Verilen Ürünler

Kulaklık, Faks Makinaları,

%15 Hediye Çeki Verilen Gruplar

Aksesuar, TV Sehpası

Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Yeniden Başladı (2014 Mart)
Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Yeniden Başladı (2014 Mart)

Hediye Çeki Hesaplamaları MODEL ve ÜRÜNE göre değişim gösterebiliyor. Yani bir seride %5 indirim varken, o seriye sahip bir modelde %15 Hediye Çeki olabiliyor. Bunlar Kampanyalara göre değişiyor.

Aldığınız Hediye Çekleri 1 gün sonra aktif oluyor ve 2014 Senesinin sonuna kadar kullanıma açık kalıyor. 31 Aralık 2014 tarihinden sonra ise iptal oluyor.

Hediye Çekleri sadece Mağazalarda kullanılabiliyor. Sistem üzerinden alışveriş yapıldığında verilen BiPara ise Online veya Mağaza üzerinden kullanılabiliyor. Onların aktif olma süresi ise 15 Gün.

Bimeks Hediye Çeki Kampanyası Yeniden Başladı (2014 Mart)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. 10 Aralık 2014, 01:47

  1550 lıraya tv aldım mağazadan
  dedıkelrıne gore 62 lıra hedıye cekı yansıdı …
  Ancak elımde bır fatura bılgı kod cek yok
  nasıl olacak bılgısı olan varmı = ?
  31 aralıga kadar kullanalım hıc olmassa …

  Cevapla
  • TV alımından doğan %4 lük BiPara Haziran 2015 tarihine kadar Bimeks Mağazalarında kullanılabilir. Yapmanız gereken kayıt olurken verdiğiniz numaranın ulaşılabilir ve yanınızda olmasına dikkat ederek bir Bimeks Mağazasına uğramak.
   Ürünü alıp kasaya geldiğinizde Kasiyere BiPara Kullanmak İstiyorum dediğinizde onlar gerekli işlemleri yapacaktır. Size Puan ilke alakalı olarak SMS kasada işlem yaparken gelecektir.