Bimeks Mağazalarında 87 TL Hediye Çekiyle Beraber Sony Xperia Z 1749 TL’den Satışta

Bimeks Mağazaları Anneler gününe özel olarak Sony Xperia Z modelini 1749 TL’den satışa sundu. Yanında da 87 TL değerinde Bimeks Hediye Çeki veren firma kampanyayı sadece 10 Mayıs 2013 Cuma gününe özel olarak bayilerine duyurmuş durumda. 10 Mayıs 2013 tarihinde stoklarla sınırlı olarak Bimeks Mağazalarından alacağınız Sony Xperia Z modeli pazardaki 1850 TL‘lik fiyatının aksine 100 […]Mağazaları Anneler gününe özel olarak Sony modelini 1749 TL’den satışa sundu. Yanında da 87 TL değerinde Hediye Çeki veren firma kampanyayı sadece 10 Mayıs 2013 Cuma gününe özel olarak bayilerine duyurmuş durumda.

10 Mayıs 2013 tarihinde stoklarla sınırlı olarak Mağazalarından alacağınız Sony modeli pazardaki 1850 TL‘lik fiyatının aksine 100 TL indirimli olarak 1749 TL‘den satışa sunulacak. Ayrıca kampanya kapsamında cihazla beraber 87 TL‘lik Bimeks Hediye Çeki de müşterilere hediye olarak verilecek.

Anneler gününde annenize bir hediye alma düşüncesi içerisinde iseniz ve bu hediye Akıllı Telefon gamından bir ürün olacaksa o zaman Sony modelini bir gözden geçirin deriz. Özellikle Suya ve Toza dayanıklı olması annelerinizi yemek sırasında cihazı hiçbir sıkıntı çekmeden kullanması anlamına gelecektir.

  Bimeks & İş Bank İşbirliği İle Nakit Net Alışveriş Kredisi
Bimeks Anneler Günü Xperia Z İndirimi
Bimeks Anneler Günü Xperia Z İndirimi

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. gittigidiyor 1699’a galaxy s4 satıyor ayrıca gittigidiyorda xperia z 1515 tl bence hiç avantajlı değil beğenmedim 😀

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status