Bimeks Ön Siparişle Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear Modelini Satışa Sundu

Bimeks Ön Siparişle Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear Modelini Satışa Sundu

Bimeks Teknoloji Mağazaları web sayfası üzerinden Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy Gear modellerini tek bir paketle Ön Siparişe Özel bir kampanya ile satışa sunmuş durumda. Sadece Ön Sipariş veren belli sayıdaki kullanıcıya sağlanacak olan bu kampanya ile Samsung Galaxy Note 3 alan müşterilere Samsung Galaxy Gear isimli Akıllı Saat Hediye edilecek. 2199 TL […]


Teknoloji Mağazaları web sayfası üzerinden Samsung ve Samsung modellerini tek bir paketle Ön Siparişe Özel bir kampanya ile satışa sunmuş durumda.

Sadece Ön Sipariş veren belli sayıdaki kullanıcıya sağlanacak olan bu kampanya ile Samsung alan müşterilere Samsung isimli Hediye edilecek.

2199 TL fiyat biçilen ürün 25 Eylül 2013 tarihinden sonra öncelik Ön Sipariş veren müşterilerde olacak şekilde Satış Noktalarına gönderilmeye başlanacak.

Bimeks Ön Siparişle Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear Modelini Satışa Sundu
Ön Siparişle ve Modelini Satışa Sundu

Pazara oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan modeli aslında yanında hediye ettiği modeli ile hem oldukça uygun bir fiyata geliyor hem de ikilinin muhteşem performansı ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sunarak gelmiş oluyor.

  Samsung Gear İçin Üst Modellerin Hepsi Uyumlu Hale Gelecek

Bakalım 25 Eylül 2013 tarihine kadar olan 10 günlük zaman diliminde Teknoloji Mağazası kaç müşterisini ve sahibi yapacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status