Bimeks’ten Bayram Öncesi Binlerce Üründe %5 İndirim %5 BiPara

Bimeks’ten Bayram Öncesi Binlerce Üründe %5 İndirim %5 BiPara

Bimeks Teknoloji Market tarafından 2015 Kurban Bayramı öncesinde Akıllı Telefonlarında içinde bulunduğu binlerce üründe %5 İndirim + %5 BiPara Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Bimeks Mağazalarından ya da Bimeks.com.tr adresinden yapılacak olan alışverişlerde BiPara Kazanma İmkânına sahip olabileceksiniz. BiPara Kullanımları ise yine Mağaza ya da Bimeks.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. 18 Eylül ile 30 Eylül 2015 tarihleri […]


Teknoloji Market tarafından 2015 Kurban Bayramı öncesinde Akıllı Telefonlarında içinde bulunduğu binlerce üründe %5 + %5 BiPara Kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında Mağazalarından ya da .com.tr adresinden yapılacak olan alışverişlerde BiPara Kazanma İmkânına sahip olabileceksiniz.

BiPara Kullanımları ise yine Mağaza ya da .com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

18 Eylül ile 30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında;

  • Cep Telefonu – Akıllı Telefonlar,
  • Televizyon,
  • Monitör ve Monitör TV,
  • Notebook – Masaüstü Bilgisayar,
  • Tablet PC,
  • Yazıcı
  • Küçük Ev Aletleri,
  • Oyun Konsolları

%5 oranında ve %5 oranında da BiPara kazanacaklar.

Kazanılacak olan BiPara Puanlar alışverişin ertesi gününde aktif olacaktır ve 2016 Haziran ayına kadar yine Bimeks Alışverişlerinde kullanılabilecektir.

 

Bimeks Akıllı Telefonlarda Kampanya
Bimeks Akıllı Telefonlarda Kampanya

 

Bimeks BiPara Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Bimeks BiPara Uygulaması temel olarak Müşteri Hesabına işlenen Hediye Puan Uygulamasıdır.

Bimeks Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde kazanabileceğiniz Bimeks BiPara Puanlarını yine Bimeks Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde Direkt olarak kullanabilirsiniz.

BiPara Kampanyası olan ürünlerde Telefon Numaranız veya Telefon + Mail Adresiniz üzerine tanımlanan BiPara Puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde Telefonunuza gönderilen SMS Şifre ile kullanabiliyorsunuz.

BiPara Puanlarınızı kullanmanız için herhangi bir ALT LİMİT ise yok. Yani 100 TL BiPara Puanı olan bir kullanıcı isterse 100 TL değerindeki bir ürüne ek ödeme yapmadan sahip olabilir.

BiPara Puanları kullanmak için tek seferde alışveriş yapmanıza da gerek yok. 100 TL’lik BiPara Puanı 50 TL+ 25 TL + 20 TL + 5 TL gibi parçalı olarak da kullanabilirsiniz.

BiPara Puanlar genelde 6 Ay ya da 1 Yıllık Kullanım Sürelerine sahiptir. Bu süreler size verilen Fiş veya Fatura üzerinde belirtilmektedir. Bu tarihlere kadar kullanılmayan BiPara Puanlar silinmektedir.

Farklı zamanlarda farklı alışverişlerden doğan BiPara Puanlar aynı numara verildi ise bir araya gelip birleşirler. Yani 3 gün peş peşe alışveriş yapıp her gün 100 TL BiPara kazanan bir müşteri 300 TL’yi tek seferde harcayabilir.

  Bimeks Mağazalarında Raflar Boşaldı, Peki Yeniden Dolacak mı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status