Bitcoin Cash Yükseliyor, Bitcoin Geriliyor

Bitcoin Cash Yükseliyor, Bitcoin Geriliyor

Geçtiğimiz aylarda birbirlerinden ayrılan ve arkasına hatırı sayılır bir kitle almayı başaran Bitcoin Cash son dönemdeki yükselişi ile ilgi uyandırmaya başladı.


Geçtiğimiz aylarda birbirlerinden ayrılan ve arkasına hatırı sayılır bir kitle almayı başaran son dönemdeki yükselişi ile ilgi uyandırmaya başladı.

İkiye bölünmesi sonrasında cephesinde nelerin olacağını birçok kişi kestiremese de hızlı büyümesine devam ediyor.

Cash tarafındaki büyüme tarafında ise ciddi düşüşler ile kendisini hissettirmeyi başarmış durumda. Yatırımcıların da gözü kulağı şuan bu iki üzerinde.

 

Bitcoin Cash

 

4 Kat Değer Kazandı

son birkaç ayda 4 kat değer kazanarak 1.400 Dolar seviyesine çıkmış durumda. Bu yükseliş elbette ki diğer tarafta bir kayba neden oluyor.

bu dönemde 1.000 Dolarlık bir gerileme yaşamış durumda. Bu gerileme de kullanıcılarının sistemine kaymasına sebebiyet vermeye başlamış.

Yatırımcılar yavaş yavaş sistemine güvenmeye başlayınca tabi ki yükselişte kaçınılmaz olmaya başladı. Yükselen sistemlerde diğer yatırımcıların dikkatini kısa sürede çeker.

 

Bitcoin

 

Büyük Kazandırıyor, Büyük Kaybettiriyor

100 Dolar seviyelerinden 5.000 – 6.000 Dolar seviyelerine çıkan bu sebeple de yatırımcılarına ciddi kazançlar ve zararlar veriyor.

Örneğin 1 sahibi olan kullanıcı 1.000 dolarlık bir düşüş ile ortalama 4.000 TL kaybetmiş oluyor. Bu da elindeki 1 Bitcoin ile oluyor. 10 Bitcoin parası olan bir kullanıcı ise zararını 40.000 TL olarak kayıtlara geçiriyor.

Tabi kazançlarda buna göre değişiyor. Kaybedilen oran kadar kazanılan oranda oldukça yüksek.

ise şuan alttan gelmeye başlamış durumda. Henüz Bitcoin kadar yüksek bir değere sahip olmasa da ciddi bir yatırım aldığı ortada.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status