Bixby, Galaxy A7’de de mevcut olacak!

2017 yılında çıkacak olan Galaxy A7 telefonu için sanal asistan Bixby’nin müjdesi Samsung kullanıcılarına verildi. Yapılan açıklamalara göre Galaxy A7 kullanıcıları da kaliteli bir sanal asistan deneyimi yaşayacak!

 

Samsung firmasının çıkardığı bir akıllı telefon modeli olan Galaxy A7, bilindiği üzere Güney Kore’de satışa sunulmamıştı. Bugün yapılan yeni açıklamalara göre Galaxy A7 akıllı telefonu da Bixby güncellemesi alarak sanal bir asistana kavuşacakmış gibi duruyor.

Bixby ilk olarak Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus akıllı telefonlarında karşımıza çıkmıştı ve bize sanal asistan deneyimi yaşatarak hayatımızı kolaylaştırmıştı. Samsung firmasının aldığı yeni kararlara göre alınan olumlu geri bildirimlerden dolayı sanal asistan kullanan kullanıcı kitlesini genişletmek istemişler ve bu yüzden 2017 model Galaxy A7 ile karşımıza bir daha çıkacak. Fakat bu sefer Bixby sadece Güney Kore’de satışa sunulacak A7’lerde mevcut olacak.

Tekrar belirtmemiz de fayda var, bu yeni Galaxy A7 modeli Güney Kore’de yaşayan kullanıcılar için özel olarak üretilecek. Bixby’nin yerel kullanıcılar için daha iyi hizmetler sunmasını öncelikli hedef haline getirmiş olan Samsung, yeni özel seçenekleriyle beraber artık yerel kullanıcılarına daha iyi hizmet sunacakmış gibi gözüküyor. Fakat bu yeni telefonda Bixby tuşu fiziksel olarak var olmayacak. Sanal olarak bulunacak bu asistan, tüm özelliklerini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Bixby, Galaxy A7’de de mevcut olacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir