Pasaport Kayıt İşlemleriBlackBerry Messenger (BBM) Android ve İOS İçin Hazır

BlackBerry Messenger (BBM) Android ve İOS İçin Hazır

Bir dönemler BlackBerry markalı cihazların satışındaki en büyük koz olan BBM yani BlackBerry Messenger artık İOS ve Android İşletim Sistemi kullanıcıları için de açık ve indirilebilir durumda. BlackBerry firmasının son dönemde attığı adımlardan bir türlü başarılı sonuçlar alamaması elindeki müşterilerinde yavaş yavaş farklı platformlara yönelmelerine sebep oldu. Bu durumu gören firma da elindeki kozları tüm […]


Bir dönemler BlackBerry markalı cihazların satışındaki en büyük koz olan yani BlackBerry Messenger artık İOS ve Android İşletim Sistemi kullanıcıları için de açık ve indirilebilir durumda.

BlackBerry firmasının son dönemde attığı adımlardan bir türlü başarılı sonuçlar alamaması elindeki müşterilerinde yavaş yavaş farklı platformlara yönelmelerine sebep oldu. Bu durumu gören firma da elindeki kozları tüm kullanıcılara açarak Marka Değeri noktasında bir adım atma kararı aldı.

Servisini App Store veya Google Play Market üzerinden Akıllı Telefon veya Tablet PC modelinize yükleyerek Tüm Akıllı Telefon sistemi içerisinde kullanan her kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

BlackBerry Messenger (BBM) Android ve İOS İçin Hazır
BlackBerry Messenger (BBM) Android ve İOS İçin Hazır

WhatsApp, iMessage, MessageME, Line ve WeChat gibi birbirinden popüler Anlık Mesajlaşma Yazılımları içerisinde kendisine yer bulmaya çalışacak olan BBM artık dileyen kullanıcı tarafından Ücretsiz bir şekilde indirilerek kullanılabilecek.

  BlackBerry Artık Tamamen Android İşletim Sistemine Geçiyor

Hali hazırda BlackBerry kullanan arkadaşlarınız veya BBM kullanan herhangi bir arkadaşınız ile mesajlaşmak adına artık yeni bir alternatif yazılımınız mevcut. Kullanıp kullanmamak ise size kalmış durumda.

BlackBerry Messenger (BBM) App Store
BlackBerry Messenger (BBM) App Store

BlackBerry Messenger (BBM) Google Play Store
BlackBerry Messenger (BBM) Google Play Store

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status